Ақтау қалалық учаскелік референдум комиссияларының құрамы, орналасқан жері, шекарасы және жұмыс уақыты туралы  ХАБАРЛАМА

 

Учаскелік референдум комиссияларының жұмыс уақыты:

сағат: 09.00 – 12.30

сағат: 14.00 – 18.30

           түскі үзіліс: сағат: 12.30 – 14.00

 

 

№ 1 референдум учаскесі

Ақтау қаласы, 1 шағынаудан, № 3 орта мектеп ғимараты,

тел/факс: 8 7292 (код) 507179

 

Шекарасы: 1 шағынауданының №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16 үйлері, № №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 өнеркәсіптік аймақтарының аумағындағы барлық үйлер және «Поле Чудес» қоғамдық бірлестігі.

 

Учаскелік референдум комиссиясының құрамы:

Төраға - Бокушова Нурджанай Лукмановна

Төраға орынбасары - Сатыбалдиева Айгуль Семибаевна

Хатшы - Базарбек Ақманет Жаңабайқызы

Комиссия мүшелері: Балабекова Назгуль Боранбековна, Искакова Айгерим Едилхановна, Үсенқызы Аяулым, Сынабаева Зоя Онбосиновна

 

№ 2 референдум учаскесі

Ақтау қаласы, 1 шағынаудан, Облыстық туберкулезге қарсы диспансері

тел/факс: 8 7292 (код) 553580

 

Шекарасы: 1 шағынаудан, Маңғыстау облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының «№2 арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі; 1а шағынаудан, Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының «Облыстық туберкулезге қарсы диспансері» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны, Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының «Облыстық психикалық денсаулық орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны, Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының «Маңғыстау облыстық тері-венерологиялық диспансері» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны; 1б шағынаудан, «Шағала» профилактикалық-сауықтыру орталығы, «Шағала», «Рахат», «Алазани» қонақ үйлері.

 Учаскелік референдум комиссиясының құрамы:

Төраға - Мендыгалиева Орынай Улжагалиевна

Төраға орынбасары - Сариева Куралайгоз Махсутовна

Хатшы - Бокушова Акмарал Лукмановна

Комиссия мүшелері: Сеитова Алия Айдулловна, Кудайбердиева Тамара Беккалиевна, Жанкулова Алтнай Мутаировна, Тураев Аскербек Муратович

 

№ 3 референдум учаскесі

Ақтау қаласы, 2  шағынаудан, Мұрын жырау Сеңгірбекұлы атындағы  Маңғыстау гуманитарлық колледжі тел/факс: 8 7292 (код) 507227

 

Шекарасы: 2 шағынауданының №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 58, 59, 60, 61, 64, 69, 70, 71, 72, 73 үйлері және «Ақтау», «Тұмарым», «Мандарин» қонақ үйлері.

Учаскелік референдум комиссиясының құрамы:

Төраға - Сарсекенов Багитжан

Төраға орынбасары - Жұмағалиев Болатбек Дүйсенғалиұлы

Хатшы - Калменшеева Венера Сайфуллаевна

Комиссия мүшелері: Тоқсанбаев Рахметолла Мұханбетқалиұлы, Абдуллаева Фирангиз, Омирбеков Акканат Жусипбекулы, Попова Вера Викторовна

 

№ 4 референдум учаскесі

Ақтау қаласы, 2 шағынаудан, Мұрын жырау Сеңгірбекұлы атындағы  Маңғыстау гуманитарлық колледжі тел/факс: 8 7292 (код) 507227

 

Шекарасы: 2 шағынауданының №№ 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47в үйлері.

 

Учаскелік референдум комиссиясының құрамы:

Төраға - Утебаев Мазилбек Нурбосынович

Төраға орынбасары - Акмурзина Перизат Досатовна

Хатшы - Кошерова  Айғаным Есқазықызы

Комиссия мүшелері: Тасбулатова Акбала Ханаевна, Имангазина Айнур Канаевна, Бержанова Гулсин Амировна, Жумагул Жанат Бауыржановна

                                          

№ 5 референдум учаскесі

Ақтау қаласы, 3 шағынаудан, «№2 жалпы білім беру орта мектебі»  коммуналдық мемлекеттік мекемесінің  ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 507442

 

Шекарасы: 3 шағынауданының №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 18, 20, 20а, 20б, 21, 22, 24, 25, 48, 57, 58, 59, 61, 65, 151, 152, 153, 154а, 155, 156, 156а, 157, 158, 159 үйлері.

Учаскелік референдум комиссиясының құрамы:

Төраға - Ізбен Ерлан Шаулекенұлы

Төраға орынбасары - Даумова Зайра Ахмадиевна                                                      Хатшы - Ескабылова Жулдузай Конратбаевна

Комиссия мүшелері: Айтимов Асыл Каримович, Чуакбаева Айгуль Есеновна, Чуренова Эльмира Бауыржановна, Көлбай Венера Есенжолқызы

 

№ 6 референдум учаскесі

Ақтау қаласы, 3 шағынаудан, «№2 жалпы білім беру орта мектебі»  коммуналдық мемлекеттік мекемесінің  ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 507442

 

Шекарасы: 3а шағынауданының №№ 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 үйлері және «Зеленая» қонақ үйі.

Учаскелік референдум комиссиясының құрамы:

Төраға - Молдакадырова Роза Орынбасаровна

Төраға орынбасары - Жунисова Гулбану Абдирахмановна                      Хатшы - Жумагалиев Бакт Алиевич

Комиссия мүшелері: Қоңыратбай Жазира Серікқызы, Дюсегалиева Айнагул Тулеугалиевна, Пазылова Римма Куатовна, Кыдырбаева  Эльмира Сулейменовна

 

№ 7 референдум учаскесі

Ақтау қаласы, 3б шағынаудан, Маңғыстау облысының білім басқармасының «Халел  Өзбекғалиев атындағы Маңғыстау политехникалық коледжі»мемлекеттік коммуналдық  қазыналық  кәсіпорнының  ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 500761

Шекарасы: 3б шағынауданының №№ 1, 3, 5, 5а, 7, 8, 10, 12, 15, 58 үйлері, 3 шағынауданының №№ 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 63, 71, 72, 79, 80, 84, 85, 87, 89, 103, 110, 111, 112, 113, 114, 120,121, 138, 139, 140, 141, 145, 146, 146а, 147, 148, 149, 150, 160, 162, 163, 166 үйлері және «Silk wаy», «Жерұйық», «В&В Aktau», «Гүлдана» қонақ үйлері.

Учаскелік референдум комиссиясының құрамы:

Төраға - Асылбай Гулмира Ибрагимкызы

Төраға орынбасары - Зиноллин  Даурен Нурмаганбетович  

Хатшы - Жайлы Айғаным Хасанқызы

Комиссия мүшелері: Ташпенова Ханимаш Куанышовна, Сарбас Айнұр Мәлікқызы, Муханов Оразалы Демегенұлы, Махмудов Раидин Маратович

 

№ 8 референдум учаскесі

Ақтау қаласы, 4 шағынаудан, «Нұртас Оңдасынов атындағы №5 жалпы білім беру орта мектебі»  коммуналдық  мемлекеттік  мекемесінің  ғимараты,                            тел./факс: 8 7292 (код) 316585

 

           Шекарасы: 4 шағынауданының №№ 21, 22, 25, 26, 27, 28, 29, 53, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65 үйлері, 4а шағынауданының барлық үйлері және «Жаңа Otel», «Holiday Inn Aktau Hotel», «Caspian Riviera Grand Palace» конақ үйлері.

Учаскелік референдум комиссиясының құрамы:

Төраға - Дербисалина Лаззат Рахманбериевна                                                                Төраға орынбасары - Стрижак Любовь Станиславовна

Хатшы - Вялая Ирина Евгеньевна

Комиссия мүшелері: Бекенов Максат Бисенгалиевич, Самиғолла Асқар Мұхитұлы, Бекенова Тойдык Калиевна, Тарғынов Есеней Арғынұлы

 

№ 9 референдум учаскесі

Ақтау қаласы, 4 шағынаудан, «Нұртас Оңдасынов атындағы №5 жалпы білім беру орта мектебі»  коммуналдық  мемлекеттік  мекемесінің  ғимараты, тел./факс:                     8 7292 (код) 316585

 

Шекарасы: 4 шағынауданының №№ 30, 31, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 47, 49, 50, 51, 52 үйлері және Қазақстан Республикасы Қорғаныс Министрлігінің «29011 әскери бөлімі» республикалық мемлекеттік мекемесі.

 

Учаскелік референдум комиссиясының құрамы:

Төраға - Раимбердиева Алмажай Джумагалиевна

Төраға орынбасары - Омарғалиева Клара Зайтқызы

Хатшы - Гиевая Елена Викторовна

Комиссия мүшелері: Мадемева Айдана Жулдыбайевна, Жалғасова Зәмзәгүл Қуанышбекқызы, Жолдасбаев Жанибек Оралбаевич,  Жумабаев Карасай Адиетович

 

№ 10 референдум учаскесі

Ақтау қаласы, 4 шағынаудан, «Нұртас Оңдасынов атындағы №5 жалпы білім беру орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты,тел./факс:                             8 7292 (код) 333516

 

Шекарасы: 4 шағынауданының №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 20, 66, 67, 68 үйлері.

 

Учаскелік референдум комиссиясының құрамы:

Төраға - Мусагалиева Дина Умаровна

Төраға орынбасары - Торгаева Санжан Чаянбаевна

Хатшы - Жанбатырова Кызгалдак Адиловна

Комиссия мүшелері: Суханбердиева Меруерт Нұрдәулетқызы, Текисбаева Дина Амангелдиевна, Қоңыр Бауыржан Нұржанұлы, Арсланбаев Аяпберген Айтбаевич

 

№ 11 референдум учаскесі

Ақтау қаласы, 5 шағынаудан, «Н.Марабаев атындағы №7 мектеп лицейі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 521769

 

Шекарасы: 5 шағынауданының №№ 1, 2, 3, 4, 7, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 35, 41, 42 үйлері.

Учаскелік референдум комиссиясының құрамы:

Төраға - Каракушикова Шаттыгуль Дауловна

Төраға орынбасары - Жакенова Фарида Абугалиевна

Хатшы - Агатаева Калтурсын Тыныштыковна

Комиссия мүшелері: Утегенова Тазагуль Туркменбаева, Рысбаева Нураш Джусаевна, Аскарова Гулсина Турдыбаевна, Абдушева Назгуль Амангалиевна

 

№ 12 референдум учаскесі

Ақтау қаласы, 5 шағынаудан, «Н.Марабаев атындағы №7 мектеп лицейі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 521769

 

Шекарасы: 5 шағынауданының №№ 8, 9, 10, 11, 13, 14, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 36, 39, 40 үйлері.

 

Учаскелік референдум комиссиясының құрамы:

Төраға - Тюлендиева Несип

Төраға орынбасары - Корниенко Олеся Борисовна

Хатшы - Аллаева Рухсора Асалбайқызы                                                    

Комиссия мүшелері: Серикова Саттигул Кошахановна, Алапанова Кымбат Мушахановна, Есен Рамазан Хабиұлы, Байниязова Ботакөз

 

№ 13 референдум учаскесі

Ақтау қаласы, 6 шағынаудан, «№6 жалпы білім беру орта мектебі»  коммуналдық мемлекеттік  мекемесінің  ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 507568

 

Шекарасы: 6 шағынауданының №№ 9, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 39, 40 үйлері және «Golden Palace» қонақ үйі.

Учаскелік референдум комиссиясының құрамы:

Төраға - Нуркашева Алма Орынбасаровна

Төраға орынбасары – Урунбаева Карашаш Убухановна

Хатшы - Шаланова Мадина Козыбаевна 

Комиссия мүшелері: Хачян Николай Владиславович, Бекназарова Мадина Табиғатқызы, Бержанов Шынтас Бахытжанұлы, Каукаева Меруерт Токтагуловна

 

№ 14 референдум учаскесі

Ақтау қаласы, 6 шағынаудан, «№6 жалпы білім беру орта мектебі»  коммуналдық мемлекеттік  мекемесінің  ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 507568

 

Шекарасы: 6 шағынауданының №№ 3, 4, 5, 6, 10, 11, 12, 13,14, 15, 16, 17, 19, 20, 37, 38 үйлері.

Учаскелік референдум комиссиясының құрамы:

Төраға - Өтегенова Гүлмира Жәрдемқызы

Төраға орынбасары – Жолдыбаева Эльмира Сайлаубаевна

Хатшы - Айтбаева Айнур Ержановна                                                         

Комиссия мүшелері: Аманбаева Инара Жолдаскалиевна, Курмашева Нургуль Алтаевна, Арыкова Гулзипа Эсеновна,  Бокенова Жанат Спановна

 

№ 15 референдум учаскесі

Ақтау қаласы, 7 шағынаудан, «№9 жалпы білім беру орта мектебі»  коммуналдық мемлекеттік  мекемесінің  ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 511968

 

Шекарасы: 7 шағынауданының №№ 7, 8, 11, 12, 14, 15, 16, 25, 26, 27, 28, 29, 30 үйлері және «Каспийский берег» қонақ үйі.

Учаскелік референдум комиссиясының құрамы:

Төраға - Шаграева Акбиби Колдагановна

Төраға орынбасары  - Акимова Дина Ибрагимовна

Хатшы - Қабылова Жанат Ермекқызы                                                       

Комиссия мүшелері: Нурбосын Әсем Қощықызы, Карабалаева Ауес, Караменова Гулден Болатовна, Бахтыгереева Сания Байбозовна

                                                   

№ 16 референдум учаскесі

Ақтау қаласы, 7 шағынаудан, «№9 жалпы білім беру орта мектебі»коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 511968

 

Шекарасы: 7 шағынауданының №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлері, 7а шағынауданының №№ 20, 21, 22 үйлері.

 

Учаскелік референдум комиссиясының құрамы:

Төраға - Жармаганбетова Гульжан Шабеновна

Төраға орынбасары - Достанова Толкын Акылбековна

Хатшы - Жусипова Занзабил Бакбергеновна

Комиссия мүшелері: Сайрамбай Таңшолпан Нұрлыбайқызы, Ходжаева Бахар Серикбаевна, Кульбаева Куляш Рыскалиевна, Ермаганбетова Гульназ Бегенчовна

 

№ 17 референдум учаскесі

Ақтау қаласы, 8 шағынаудан, Ақтау қаласының әкімдігі, Ақтау қалалық білім бөлімінің«Исатай Сүйеубаев атындағы №8 жалпы білім беру орта мектебі»коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты,

тел./факс: 8 7292 (код) 526468

 

Шекарасы: 8 шағынауданының №№ 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18 үйлері.

 

Учаскелік референдум комиссиясының құрамы:

Төраға - Есжанова Асельхан Маратовна

Төраға орынбасары - Аксанова Гулмираш Исаевна

Хатшы - Кенжебаева Тансулу Кайраткызы                                                         

Комиссия мүшелері: Апизова Фариза Аюпжановна, Дүйсенов Сүндет Қалмұратұлы, Дүйсенбаева Эльмира Аманқызы, Шугаева Мадина Бериковна

 

 

 № 18 референдум учаскесі

Ақтау қаласы, 8 шағынаудан, Ақтау қаласының әкімдігі, Ақтау қалалық білім бөлімінің «Исатай Сүйеубаев атындағы №8 жалпы білім беру орта мектебі»коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты,

тел./факс:  8 7292 (код) 526468

 

Шекарасы: 8 шағынауданының №№ 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 үйлері.

Учаскелік референдум комиссиясының құрамы:

Төраға - Абилхасова Мейрамгул Бектургановна

Төраға орынбасары - Кощанова Айна Канаевна

Хатшы - Карамадинова Гулдана Сагиткызы

Комиссия мүшелері: Есимбекова Куралай Джиемгалиевна, Туребаева Гулжамал Куразовна, Амантурлиева Гулшат Ерзабековна, Хадирбаева Айжан Зинаддиновна

     

 

№ 19 референдум учаскесі

Ақтау қаласы, 9 шағынаудан, «№11 мамандандырылған физика-математикалық мектебі»коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел./факс:   8 7292 (код) 433913

 

Шекарасы: 9 шағынауданының №№ 1, 2, 3, 4, 8, 9, 10, 28, 29, 30 үйлері және «Renaissance Aktau Hotel», «Три дельфина», «Арай» қонақ үйлері,                    10 шағынауданының №№ 1, 2, 10, 11 үйлері.

Учаскелік референдум комиссиясының құрамы:

Төраға - Куразова Зауреш Жауынбаевна

Төраға орынбасары – Озганова Райхан Туржановна

Хатшы – Қуанышова Арайлым Рүстемқызы

Комиссия мүшелері: Алауметов Бейбит Алауметович, Дошахов Қуанышбек Жораұлы, Ишаханова Рахат Аманжоловна, Набиев Азамат Максатович

 

№ 20 референдум учаскесі

Ақтау қаласы, 9 шағынаудан, «№11 мамандандырылған физика-математикалық      

мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 433913

 

Шекарасы: 9 шағынауданының №№ 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 25 үйлері.

Учаскелік референдум комиссиясының құрамы:

Төраға - Утепбергенова Светлана Аскаровна

Төраға орынбасары - Исаева Феруза Жолбаевна

Хатшы - Мадиева Жадыра Нурмуханбетовна

Комиссия мүшелері: Есенгулова Алтын Конарбаевна, Оспан Сәрсенбек Бекбауұлы, Әбдіраманова Гүлназ Қалдыбайқызы, Дүйсенова Амалгүл Серікқызы

 

№ 21 референдум учаскесі

Ақтау қаласы, 11 шағынаудан,Ақтау қаласының әкімдігі Ақтау қалалық білім

бөлімінің «IT лицей»коммуналдық мемлекеттік мекемесінің  ғимараты,  тел./факс: 8 7292 (код) 433095

 

Шекарасы: 11 шағынауданының №№ 4, 5, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 үйлері.

Учаскелік референдум комиссиясының құрамы:

Төраға - Жумашева Жанаргуль Бекболатовна

Төраға орынбасары - Канатбекова Самира Серикбаевна

Хатшы - Изтлеуова Нургуль Сарсенгалыевна

Комиссия мүшелері: Сексенова Перизат Гиззатовна, Смадиярова Светлана Жанабаевна, Турлыбаева Аян Бериковна, Даулеткалиева Гаухар Алимхановна

 

№ 22 референдум учаскесі

Ақтау қаласы, 11 шағынаудан, «№10 жалпы білім беру орта мектебі»коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 427371

 

Шекарасы: 11 шағынауданының №№ 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 үйлері.

 

Учаскелік референдум комиссиясының құрамы:

Төраға - Джумагулова Жанар Байболсыновна

Төраға орынбасары - Шаукенова Гульжан Абилгазыевна

Хатшы - Калшабекова Багдат Баяманкызы

Комиссия мүшелері: Алиева Мадина Руслановна, Отуркулиева Фарида Орунбайевна, Кенже Гүлнұр Ізмұратқызы, Авезова Зулайха Яхшибаевна

     

 

№ 23 референдум учаскесі

Ақтау қаласы, 11 шағынаудан, «№10 жалпы білім беру орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 427371

          

 Шекарасы: 11 шағынауданының №№ 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 58, 60 үйлері.

        

Учаскелік референдум комиссиясының құрамы:

Төраға - Нурумбаева Алия Тельмановна

Төраға орынбасары - Мухамбетжанова Салтанат Нуритденовна

Хатшы - Байбатырова Алия Хаармановна

Комиссия мүшелері: Қалдыбаева Зауре Гунешовна, Нұрбергенқызы Асем, Өтелгенова Гүлсая Қайратқызы, Дүйсенбаев Шапағат Сисенбайұлы

    

                                              № 24 референдум учаскесі

Ақтау қаласы, 12 шағынаудан, «№12 жалпы білім беру орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты,тел./факс: 8 7292 (код) 310854

 

Шекарасы: 12 шағынауданының №№ 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 31, 32, 33 үйлері.

Учаскелік референдум комиссиясының құрамы:

Төраға - Анисова Жаннат Магзумовна

Төраға орынбасары – Таукенова Майра Сембаевна

Хатшы - Косарбаева Гулмира Амангелдиевна

Комиссия мүшелері: Базарбаева Айнаш Танатовна, Жайлаубаев Бауыржан Конилкосович, Амирова Лаура Мизамбаевна, Халелова Анар Рахметоллақызы

     

 

№ 25 референдум учаскесі

Ақтау қаласы, 12 шағынаудан, «№12 жалпы білім беру орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты,тел./факс: 8 7292 (код) 310854

 

Шекарасы: 12 шағынауданының №№ 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 17а, 19, 69, 70 үйлері.

Учаскелік референдум комиссиясының құрамы:

Төраға - Сатова Алия Сарсенбаевна

Төраға орынбасары - Карабаева Дина Ахметдиновна

Хатшы - Ахбасова Гульзада Сарсенгалиевна

Комиссия мүшелері: Жанбырова Гүлзада Жаңайқызы, Андиргалиева Жансая Аманкуловна, Дузелбаева Мөлдір Бекенқызы, Жәнібек Әбу-Бәкір Жәнібекұлы

        

№ 26 референдум учаскесі

Ақтау қаласы, 12 шағынаудан, «№13 гимназиясы» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 435909

 

Шекарасы: 12 шағынауданының №№ 34, 35, 37, 40, 42, 43, 44, 47, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60 үйлері, 16 шағынауданының №№ 11, 40, 41, 42, 44, 73 үйлері.

Учаскелік референдум комиссиясының құрамы:

Төраға - Абдиева  Мадина Муратбайкызы

Төраға орынбасары - Бижанов Асылбек Маркабаевич

Хатшы - Сагиндикова Карлыгаш Кадиргалиевна

Комиссия мүшелері: Исамбаева Нуржамал Алимовна, Ибикбаева Айша Лесовна, Бакулина Асемгуль Мухамедяровна, Жусупова Роза Келдигуловна

 

№ 27 референдум учаскесі

Ақтау қаласы, 12 шағынаудан, «№13 гимназиясы»коммуналдық мемлекеттік мекемесініңғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 312432

 

Шекарасы: 12 шағынауданының №№ 48, 49, 50, 51, 52, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 71, 72, 72а, 72б, 72в үйлері.

Учаскелік референдум комиссиясының құрамы:

Төраға - Тажрибаева Марияш Назарбаевна

Төраға орынбасары - Нурова Мирамгул Досбергеновна

Хатшы - Ислямгалиева Регина Ербулатовна

Комиссия мүшелері: Ильмухаммедова Мархаба Даргуловна, Муратова Айдана Тарасқызы, Канатбаева Каншайым Марсовна, Нуралы Мөлдір Нұралықызы

 

 

№ 28 референдум учаскесі

Ақтау қаласы, 13 шағынаудан, «№17 жалпы білім беру орта мектебі»коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 421298

 

Шекарасы: 13 шағынауданының №№ 25б, 26, 27, 28а, 28б, 30, 31а, 31б, 35, 37, 38, 39, 40 үйлері және «Grand Hotel Victory» қонақ үйі,                          17 шағынауданының №№ 26, 27, 29, 30, 44, 45, 46, 82, 83, 84, 85, 86 үйлері және Маңғыстау облысының білім басқармасының «Облыстық отбасылық үлгідегі балалар ауылы» мемлекеттік мекемесі.

Учаскелік референдум комиссиясының құрамы:

Төраға - Нуржанова Люция Сабитовна

Төраға орынбасары - Акбатырова Рзагул Мейрамбаевна

Хатшы - Даулетова Узил Толесиновна

Комиссия мүшелері: Асханбаева Жанар Багитовна, Кубланова Роза Салыкбаевна, Есен Рахым Қанатұлы, Акбержанова Назира Сандибековна

 

№ 29 референдум учаскесі

Ақтау қаласы, 13 шағынаудан, «№21 жалпы білім беру орта мектебі»коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 427750

 

Шекарасы: 13 шағынауданының №№ 2, 3а, 6, 7, 13а, 13б, 52а, 52б, 53, 54 үйлері.

Учаскелік референдум комиссиясының құрамы:        

Төраға - Енсегенова Гульзада

Төраға орынбасары - Майрамов Бексултан Нурмуханович

Хатшы - Ерхан Жанбибі Бақытжанқызы

Комиссия мүшелері: Ораков Артыкгали Базарбаевич, Нурланова Камажай Амантурлиевич, Иманбай Досбол Сергейұлы, Сүйінбаева Гүлжахан Мұхамбетқызы

 

 

№ 30 референдум учаскесі

Ақтау қаласы, 13 шағынаудан, «№17 жалпы білім беру орта мектебі»коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 421298

 

Шекарасы: 13 шағынауданының №№ 1а, 1б, 8, 9, 42а, 42б, 44, 45, 46, 48, 49, 50а, 50б үйлері.

Учаскелік референдум комиссиясының құрамы:        

Төраға - Мухтарова Каламкас Капизовна

Төраға орынбасары - Аяз Тәттігүл Бисенғалиқызы

Хатшы – Алигулова Аякуз Темирбаевна

Комиссия мүшелері: Садирова Дана Султанқызы, Кызылгулова Улболсын Кидирбаевна, Қылышбай Самат Аманұлы, Нурлашова Гулбану Кулбайкызы

             

 

№ 31 референдум учаскесі

Ақтау қаласы, 14 шағынаудан, «№1 жалпы білім беру орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты,тел./факс: 8 7292 (код) 315336

 

           Шекарасы: 14 шағынауданының №№ 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 52/1, 52-1/1, 52-2/1, 52-2/2, 52-4, 52-5, 52-6, 52-7/1, 52-7/2, 57, 58, 59, 59а, 60, 69, 87 үйлері және 14 шағынауданының барлық жеке тұрғын үйлері.

         Учаскелік референдум комиссиясының құрамы:        

Төраға - Испекеев Бекес Умирханович

Төраға орынбасары - Арткожинов Азамат Казезович

Хатшы - Сейтжанова Арайлым Асылбековна

Комиссия мүшелері: Прилепесова Жумагул Авезбаевна, Рахимова  Сауле Ракышевна, Садыбекова Роза Азретовна, Алпысбаев Бахтияр Серикович

 

 

№ 32 референдум учаскесі

Ақтау қаласы, 14 шағынаудан, «№1 жалпы білім беру орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты,тел./факс: 8 7292 (код) 315336

        

         Шекарасы: 14 шағынауданының №№ 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 32б, 33, 33а, 34, 34а, 35, 36, 36б, 36д, 37 үйлері.

         Учаскелік референдум комиссиясының құрамы:        

Төраға - Хвостицкая Людмила Ивановна

Төраға орынбасары - Оразалиев Малик Диллабайулы

Хатшы - Сюуншалиев Азамат Адилович

Комиссия мүшелері: Даулетиярова Гулжан Рахимовна, Аманиязова Рыс Бердыхановна, Шамбаева Маусым Қаиржанқызы, Шамарханова Лаззат

  

           

№ 33 референдум учаскесі

Ақтау қаласы, 14 шағынаудан, «Ибаш Жанболатова атындағы №15 жалпы білім беру орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 434810

 

Шекарасы: 14 шағынауданының №№ 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 үйлері.

Учаскелік референдум комиссиясының құрамы:        

Төраға - Шайдуллина Айгуль Жасмырзаевна

Төраға орынбасары - Теңізбаева Сымбат Бердіғалиқызы

Хатшы - Азанов Кенжебек Жұмашұлы

Комиссия мүшелері: Мдуарова Данагуль Хамидуллаевна, Есенқосов Әзілхан Төлегенұлы, Әндіжанов Әділет Мерекеұлы, Кызылкулова Зелла Жумабековна

 

№ 34 референдум учаскесі

Ақтау қаласы, 15 шағынаудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің «IT мектеп-лицейі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты,тел./факс: 8 7292 (код) 432805

 

Шекарасы: 15 шағынауданының №№ 25, 26, 27, 28, 28а, 32, 34, 35, 37, 39, 41б, 41г, 42, 42а, 42б, 43, 45, 46, 47, 59 үйлері және 15 шағынауданының барлық жеке тұрғын үйлері.

Учаскелік референдум комиссиясының құрамы:        

Төраға - Қауһар Нағима Бозайқызы

Төраға орынбасары - Утепбаева Назгуль Оразалиевна

Хатшы – Еркін Періште

Комиссия мүшелері: Дюсалиева Венера Ануаровна, Джумагалиева Улмекен Джулдыбаевна, Айтжанова Шынар Куатбаевна, Шәудірова Гүлниса Қонақбайқызы

 

№ 35 референдум учаскесі

Ақтау қаласы, 15 шағынаудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің«IT мектеп-лицейі»коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 432805

 

Шекарасы: 15 шағынауданының №№ 22, 23, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 56б, 65, 69, 70 және "Самал", "Самал-1", "Самал-2" шағынаудандарының үйлері.

Учаскелік референдум комиссиясының құрамы:        

Төраға - Мүберек Ақылбек Сүйінбекұлы

Төраға орынбасары - Есболаева Жумагул Есболаевна                                                                                      

Хатшы Әскер Айнұр Нұржанқызы                                                                                                                          

Комиссия мүшелері: Кожамбетова Айнагуль  Кенжебековна, Рысбаева Нураш Джусаевна, Сисенова Гульнара Толесиновна, Давлетбаев Дамир Гиреевич

 

 

№ 36 референдум учаскесі

Ақтау қаласы, 15 шағынаудан, Ақтау қаласы әкімдігі  білім бөлімінің«№ 58 «Балауса» балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты,тел./факс: 8 7292 (код) 313159

 

Шекарасы: 15 шағынауданының № 2, 3, 4, 5, 9, 9а, 9б, 10, 11а, 11б, 12.

Учаскелік референдум комиссиясының құрамы:        

Төраға - Оразава Амангул Джамбатована

Төраға орынбасары - Килибаева Роза Орынбаевна

Хатшы - Шомбылова Айгуль Итемгеновна

Комиссия мүшелері: Заманова Гулшара Бакбергеновна,Бермухамедова Жамиля Конарбаевна, Мәмбетәлиева Света Сағидуллақызы, Суйербаева Нургуль Есменбетовна 

 

 

№ 37 референдум учаскесі

Ақтау қаласы, 22 шағынаудан, «С. Қондыбай атындағы №22 жалпы білім беру орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 530044

 

Шекарасы: 22 шағынауданының №№ 1, 2, 3, 4, 5а, 5в, 6а, 6б, 7, 7б үйлері.

Учаскелік референдум комиссиясының құрамы:        

Төраға - Казиев Берди Мырзанович

Төраға орынбасары - Болатбекова Гулнур Болатбеккызы

Хатшы - Жакупова Жаннат Жумагалиевна

Комиссия мүшелері: Қарасаева Фарида Жақсылыққызы, Тюлебердиева Ракия Хасанбаевна, Аймаганбетов Мергенбай Усембаевич, Саулеев Нұрбол Мұхтарұлы                              

 

№ 38 референдум учаскесі

Ақтау қаласы, 22 шағынаудан, «Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының 6656 әскери бөлімі» республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты,тел./факс: 8 7292 (код) 531252

 

            Шекарасы: «Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының 6656 әскери бөлімі» республикалық мемлекеттік мекемесі.

        

         Учаскелік референдум комиссиясының құрамы:        

Төраға - Аширбеков Ернар Абдулевич

Төраға орынбасары - Даулетбеков Жандос Рахатұлы

Хатшы - Джайнаузов Саламат Сарсенбаевич

Комиссия мүшелері: Нургазиев Аслан Орынбаевич, Карабалин Нурбек Шамгонұлы, Насипкалиев Мейрбек Кадрбекович,  Джанканова Гульмира

 

 

 № 39 референдум учаскесі

Ақтау қаласы, 25 шағынаудан, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің «ГМ-172/10 мекемесі» республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты,

тел./факс: 8 7292 (код) 521638

 

Шекарасы: Қазақстан Республикасы ішкі істер министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің «ГМ-172/10 мекемесі»  республикалық мемлекеттік мекемесі.

        

Учаскелік референдум комиссиясының құрамы:        

Төраға - Абиева Айгуль Абиевна

Төраға орынбасары - Шакимова Гулбаршын Дюсембаевна

Хатшы - Кулмаганбетова Багит Мендагалиевна

Комиссия мүшелері: Нуржауов Орынбек Сандыбаевич, Тульсекова Аитбиби, Кошкарбаев Бауыржан Садыхинұлы, Джуматов Досымжан Бакытжанович

                                   

№ 40 референдум учаскесі

Ақтау қаласы, 24 шағынаудан, Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің «Ш.Есенов атындағы Каспий мемлекеттіктехнологиялар және инжиниринг университеті» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны  ғимараты,тел./факс: 8 7292 (код) 430016

 

Шекарасы: 26 шағынауданының №№ 1, 1г, 1б, 3, 4, 6, 6а, 12, 12а, 13, 14, 15, 18, 19, 22 үйлері және «Көктем» тұрғын үй кешенінің үйлері.

Учаскелік референдум комиссиясының құрамы:        

Төраға - Кобланов Бахит Жаксылыкович

Төраға орынбасары - Кизимбаева Ажар                                                                       Хатшы - Катпиева Самал Куангалиевна

Комиссия мүшелері: Түзелбаева Ақмарал Қажымұқанқызы, Кенжехан Әйгерім Нұрқасымқызы, Базаров Бисен Кадырбаевич, Буркиткалиева Асем Бердихановна

 

№ 41 референдум учаскесі

Ақтау қаласы, 26 шағынаудан,Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының «Маңғыстау облыстық ауруханасы» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 436360

 

Шекарасы: 26 шағынаудан, Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының «Маңғыстау облыстық ауруханасы» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны, Маңғыстау облысы әкімдігінің Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы «Облыстық перинаталдық орталығы» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны, Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының «Маңғыстау облыстық көпбейінді балалар ауруханасы» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны, Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының «Облыстық онкологиялық диспансері» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.

Учаскелік референдум комиссиясының құрамы:        

Төраға - Мусаев Нодирходжа Абидинович

Төраға орынбасары - Куанова Балсан Ибрагимовна                                                                       Хатшы - Азаматкызы Салтанат

Комиссия мүшелері: Ахметжанова Гульсара Умирбековна, Бисенбекова Тәтті, Құрман Айдана Қуандыққызы, Абдрахманова Кунсулу Таумановна     

 

 

№ 42 референдум учаскесі

Ақтау қаласы, 26 шағынаудан, «№14 жалпы білім беру орта мектебі»коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 415657

 

Шекарасы: 26 шағынауданының №№ 2, 20, 21, 23, 24, 29, 31, 32, 35, 36, 38, 39, 40, 41 үйлері.

        

Учаскелік референдум комиссиясының құрамы:        

Төраға - Нургалиева Гульмира Куандыковна

Төраға орынбасары - Алдабергенова Жаннат Алдабергеновна

Хатшы – Хожахметова Арайлым Наурызбаевна

Комиссия мүшелері: Танашин Бектас, Конжанов Кайрат Кималханович, Қазтұғанова Эльмира Жеңісқызы, Ідріс Әленбек Сапарғалиұлы

 

№ 43 референдум учаскесі

Ақтау қаласы, 26 шағынаудан, «№14 жалпы білім беру орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 415657

 

Шекарасы: 26 шағынауданының №№ 7, 8, 9, 10, 11, 26, 27, 28, 41а, 42, 43, 45, 46 үйлері.

        

Учаскелік референдум комиссиясының құрамы:        

Төраға - Молдагалиева Арайлы Асылбековна

Төраға орынбасары – Сарина Айгуль Орысбаевна

Хатшы – Нұрмұхан Айсауле Төлегенқызы

Комиссия мүшелері: Есимова Ажар Карабалаевна, Бахаева Ботакоз Муналбаевна, Шодырова Айжан Теңелқызы, Маңғабаева Айтгүл Кендебайқызы

 

 

№ 44 референдум учаскесі

Ақтау қаласы, 27 шағынаудан, Маңғыстау облысының білім басқармасының «Ақтау технологиялық қызмет көрсету колледжі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының  ғимараты,

тел./факс: 8 7292 (код) 316076

 

Шекарасы: 27 шағынауданының №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 57, 71, 72, 74, 75, 76, 85, 87, 92 үйлері және «Ш.Есенов атындағы Каспий технологиялар және инжиниринг университеті» коммерциялық емес акционерлік қоғамының жатақханасы (№7 үй).

         Учаскелік референдум комиссиясының құрамы:        

Төраға - Рзаева Раиса Джеткизгеновна

Төраға орынбасары - Кулекешова Саннимхан Сарсенбаевна

Хатшы - Кубаева Алима Мукатовна

Комиссия мүшелері: Медетова Жансая Сағынғалиқызы, Мелдебекова Айгерим Еркиновна, Амзеева Айтжамал Жолдыбаевна,  Молдашева Орунча Рзагалиевна

                                                      

 

 

№ 45 референдум учаскесі

Ақтау қаласы, 27 шағынаудан, Маңғыстау облысының білім басқармасының «Ақтау технологиялық қызмет көрсету колледжі»  мемлекеттік коммуналдық  қазыналық кәсіпорнының  ғимараты,тел./факс: 8 7292 (код) 316076

 

Шекарасы: 27 шағынауданының №№ 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 53, 54 үйлері.

         Учаскелік референдум комиссиясының құрамы:        

Төраға - Нурханова Мира Мергеновна

Төраға орынбасары - Жарылгасова Айымгуль Нурадиновна

Хатшы - Казиева Акпанар Мухитовна

Комиссия мүшелері: Махамбетова Зина Амирхановна, Серикбаев Максат Хусаинович, Дузбаева Ажаргул Макытовна, Маханова Сауле Орысбаевна

 

№ 46 референдум учаскесі

Ақтау қаласы, 27 шағынаудан, «№16Саламат Мұқашев атындағы жалпы білім беру орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 412338

 

Шекарасы: 27 шағынауданының №№ 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32/1, 33, 35, 47, 49 үйлері.

Учаскелік референдум комиссиясының құрамы:        

Төраға - Серикбаева Балсан Кумаровна

Төраға орынбасары - Собалакова Баян Жұмашқызы

Хатшы - Бабан Ботакөз Жалғасқызы

Комиссия мүшелері: Елубаева Жанар Қабылқызы, Сахаева Мейрамгул Кадрешовна, Кабдрахманова Роза Джумагазиевна, Исембаева Несипгул

 

№47 референдум учаскесі

Ақтау қаласы, 27 шағынаудан, «№16 Саламат Мұқашев атындағы жалпы білім беру орта мектебі»коммуналдық мемлекеттік мекемесініңғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 412338

 

Шекарасы:  16 шағынауданының №№ 18, 28, 28/1, 89, 90, 91 үйлері, 27 шағынауданының №№ 7, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 үйлері.

       

Учаскелік референдум комиссиясының құрамы:

Төраға - Садыков Аскар Жусипбекович

Төраға орынбасары  - Кульшинбаев Мухтар

Хатшы - Бекмұхамбетова Алмагүл Балғабайқызы

Комиссия мүшелері: Амангелдиева Нуржауган Амангелдиевна, Ақбердиева Карлыгаш Меделхановна, Хайруллин Рыскул Орынбасарович, Төлегенова Гүлсағида Аликқызы

 

№48 референдум учаскесі

Ақтау қаласы, 28 шағынаудан, «№20 Мұхтар Әуезов атындағы жалпы білім беру

орта мектебі»коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 404280

 

Шекарасы: 28 шағынауданының №№ 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30 үйлері.

 

Учаскелік референдум комиссиясының құрамы:

Төраға - Смагул Тлектес Каршыгакызы

Төраға орынбасары - Жанбирова Маржанай Тлегеновна

Хатшы - Жанжигитова Маусым Маданиеткызы

Комиссия мүшелері: Едігейова Нұрбибі Алдабергенқызы, Рысқұлов Тұрар Рысқұлұлы, Тайлякова Ширинкуль Жиенгалиевна, Шадкам Абида

 

 

№49 Референдум Учаскесі

Ақтау қаласы, 28 шағынаудан, «№20 Мұхтар Әуезов атындағы жалпы білім беру орта мектебі»коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты,тел./факс: 8 7292 (код) 404280

 

Шекарасы: 28 шағынауданының №№ 16, 20, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 48 үйлері.

Учаскелік референдум комиссиясының құрамы:

Төраға - Мамутова Зарухан Коскуатовна

Төраға орынбасары – Елдесова Гульмира Жоламановна

Хатшы - Исатай  Құралай  Омарқызы

Комиссия мүшелері: Карабалаев Азамат Муратбаевич, Жеңісбекова Айжан Болатбекқызы, Әмірхан Рүстем Теңелбайұлы, Қармысова Назгүл Қуанышқызы

 

№50 референдум учаскесі

Ақтау қаласы, 28 шағынаудан, Ақтау қаласы әкімдігінің білім бөлімінің «№59 С.Н. Шапағатов атындағы балабақшасы»мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты,тел./факс: 8 7292 (код) 411794

 Шекарасы: 28 шағынауданының №№ 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 үйлері.

  Учаскелік референдум комиссиясының құрамы:

Төраға - Мухышева Раушан Жанбырбаевна                                                                                                          Төраға орынбасары - Асанова Эльмира Маратовна                                                                         Хатшы - Темірова Нәзерке Шамшыраққызы

Комиссия мүшелері: Уразбекова Майра Махсутовна, Абилханова Самал Кашкинбаевна, Темірбаева Гүлсім Әлібекқызы, Искалиев Бекзат Аманғалиұлы

        

№51 референдум учаскесі

Ақтау қаласы, 28а шағынаудан, «№23 жалпы білім беру орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 402283

 

Шекарасы: 28а шағынауданының №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6 үйлері.

 

Учаскелік референдум комиссиясының құрамы:

Төраға - Казиева Зарифа Ахмедулаховна                                                                                                        Төраға орынбасары - Танбаева Орунгул Нуркожаевна

Хатшы - Дыбыс Назира Гарипуллакызы

Комиссия мүшелері: Сәттурганова Айдана Ермекбайқызы, Конирбаева Айдана Кошкарбаевна, Басанова Әдемі Джалқызы, Елгондиева Айгерим Алдабергеновна       

 

№ 52 референдум учаскесі

Ақтау қаласы, 29 шағынаудан, «№28 жалпы білім беру орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 401656

 

Шекарасы: 29 шағынауданының №№ 7, 8, 9, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 22/1 үйлері.

 

Учаскелік референдум комиссиясының құрамы:

Төраға - Енсегенова Анар Борсакбаевна                                                                                                        Төраға орынбасары - Режепова Жанат Муратовна

Хатшы - Утенова  Нагима Байдуллаевна

Комиссия мүшелері: Джалгасова Тлектес Сарсеновна, Ондаганов Темірхан Амангелдіұлы, Новрузбайқызы Жансая, Абдушаева Ақтолқын Құрманғазықызы    

 

 

№ 53 референдум учаскесі

Ақтау қаласы,29 шағынаудан, «№28 жалпы білім беру орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 401656

 

Шекарасы: 29 шағынауданының №№ 23, 24, 26, 26а, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 220 үйлері.

 Учаскелік референдум комиссиясының құрамы:

Төраға - Муканова Жаныл Балмуканбетовна                                                                                                        Төраға орынбасары  - Жайлаубаева Замзагул Садуакасовна                                                                         Хатшы – Еділханқызы Элмира

Комиссия мүшелері: Кенжей Шапағат Алпамысұлы, Жолбай Іңкәр Айтбекқызы, Айтанов Рауан Аманжанович, Бермухамедова Жамила Конарбаевна     

      

№ 54 референдум учаскесі

Ақтау  қаласы, 29  шағынаудан,  Ақтау  қалалық  білім  бөлімінің   «№ 61 «Сұлтан» балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының  ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 305565

 

Шекарасы: 29 шағынауданының №№ 3, 4, 5, 6, 201, 202, 203 үйлері, «Толқын», «Толқын-1», «Толқын-2» тұрғын үй массивтерінің үйлері және «Grand Nur Plaza Hotel» қонақ үйі, 31 шағынауданының №№ 1/3, 1/4, 4/1, 6, 11, 12, 13, 13/1 үйлері, 31а шағынауданының №№ 2, 3, 4, 12, 16, 17, 18, 19 үйлері.

Учаскелік референдум комиссиясының құрамы:

Төраға - Избасарова Райхан Аманкосовна                                                                                                      

Төраға орынбасары - Сарсенгалиева Назира Рахметовна

Хатшы - Чуренбаева Алмагуль Жексенбаевна                                                                                             

Комиссия мүшелері: Ерғалиева Ботакөз Ерғалиқызы, Әбдірахманова Рысгүл Өгізбайқызы, Умирбекова Гаухар Онгарбеккызы, Сәбидуллаева Салтанат Мухтарқызы

       

№ 55 референдум учаскесі

Ақтау қаласы, 32б шағынаудан, Маңғыстау облысының білім басқармасының «Мүмкіндігі шектеулі балаларға арналған облыстық мектеп-интернаты» коммуналдық мемлекеттік  мекемесінің ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 609416

 Шекарасы: 32б шағынауданының №№ 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 8/2, 11, 15, 16, 16/1, 16/2, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22 үйлері, 32в шағынауданының №№ 8, 8/1, 9, 10, 11, 12, 13 үйлері.

 

Учаскелік референдум комиссиясының құрамы:

Төраға - Айтжанова Бакшагул Рейевна

Төраға орынбасары - Қойшыбаева Гулназ Айтмұқанқызы 

Хатшы – Айткалиева Гулбану Айткалиевна

Комиссия мүшелері: Нурпейсов Аблхаир Галымжанулы, Сембаева Балдаурен Асланқызы, Канатова Мәдина Шапағатқызы, Туржанова Рысбиби Жылкыбаевна, Кудабаева Аксабак Исенбаевна, Нармуханбет Жанбота Өтелгенқызы

 

 

№ 56 референдум учаскесі

Ақтау қаласы, Өмірзақ ауылы, «№27 Өмірзақ орта мектебі» коммуналдық

мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 445253

 

Шекарасы: Өмірзақ ауылының №№ 1, 1/1, 2, 5, 6, 7, 10, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/1, 19, 20, 20/1, 21, 21/1, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46/1, 47, 47/1, 48, 48/3, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 үйлері, Монтаж басқармасы-3 №№ 1, 2, 3, 4, 11, 18, 19, 20, 21, 46, 47, 48 үйлері, «Приморский» тұрғын үй массивінің барлық үйлері.

        

Учаскелік референдум комиссиясының құрамы:

Төраға - Алдабергенова Баыттыгул Наурызбаевна                                                                                                      

Төраға орынбасары - Байтурова Марджанай Айтбековна                                                                          

Хатшы - Болеген Гулшат Абжетқызы                                                                                            

Комиссия мүшелері: Көшербаева Улболсын Қонысбайқызы, Ильясова Жаннат Орынбасаровна,  Дуйсембаева Жанаргул Клаубаевна, Куанышбекова Раушан Доктирбаевна

     

№ 57 референдум учаскесі

Ақтау қаласы, Өндірістік аймақ, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің 2201 «А» әскери бөлімі»  Республикалық  мемлекеттік мекемесінің  ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 318003

 

            Шекарасы: «Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің Маңғыстау облысы бойынша департаменті» республикалық мемлекеттік мекемесі.

                                                                                            

Учаскелік референдум комиссиясының құрамы:

Төраға - Салмакбаев Алишер Рашатович

Төраға орынбасары - Мухтаров Даулет Жас-Ұланұлы

Хатшы – Тұрсынгалиев Диас Даниярұлы

Комиссия мүшелері: Кеңес Мұхамадәлі Бахтиярұлы, Нуранов Айдын Бакытович, Абитаев Рустем Рамазанович, Үсен Серікбол Үсенұлы

 

№ 58 референдум учаскесі

Ақтау қаласы, Өмірзақ ауылы, «Приозерный» тұрғын үй массиві, «Азия» мейрамханасының ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 212145

 

Шекарасы: «Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің Маңғыстау облысы бойынша департаменті» республикалық мемлекеттік мекемесі.

                  

Учаскелік референдум комиссиясының құрамы:

Төраға – Юсупбаев Оразали Сейдалиевич

Төраға орынбасары – Батырбеков Батыр Тыныштыкович

Хатшы – Утесова Гульмира Ахсуатовна

Комиссия мүшелері: Турченков Павел Евгениевич, Исрайлов Алибек Абдулуахидович, Рахишев Болат Даримбекович, Сыязбеков Дулат Тлеугазнович

     

№ 59 референдум учаскесі

Ақтау қаласы, Өндірістік аймақ, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің «2018 әскери бөлімі» Республикалық  мемлекеттік мекемесінің  ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 460837

Шекарасы: «Приозерный-1», «Приозерный-2», «Приозерный-3» тұрғын үй массивтерінің барлық үйлері және 21 шағынауданының №№ 37, 37/1, 37/2, 37/3, 37/4 үйлері.

                  

Учаскелік референдум комиссиясының құрамы:

Төраға - Сейдалыева Нурсулу                                                                                                     

Төраға орынбасары – Жаканов Ербол Амандыкович

Хатшы - Аманкелдина Жанат Рашидовна                                                                                             

Комиссия мүшелері: Тажибаев Айбек Болатович, Тажибаева Шынар Дауылбаевна, Хабибулина Айна Төлегенқызы, Конирбаев Нурмухамбет Кошкарбаевич

 

№ 60 референдум учаскесі

Ақтау қаласы, Өндірістік аймақ, «Қазақстан республикасы Ұлттық ұланының 3502 әскери бөлімі» республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 425510

 

Шекарасы: № 3502 әскери бөлімі.

 

Учаскелік референдум комиссиясының құрамы:

Төраға - Серикбаев Айдос Сталханович                                                                                                     

Төраға орынбасары – Илбаев Ринат Саяхатович

Хатшы - Балденов Айбар Мураткалиевич

Комиссия мүшелері: Даиров Аскар Жанайдарович, Баймурзаева Алия Кызылгошуновна, Айларова Ада Семеновна, Асылбай Жаннат Ибрагимкызы

      

№ 61 референдум учаскесі

Ақтау қаласы, Ақтау-Құрық автожолының 17 шақырымы, Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің «25744 әскери бөлімі»  республикалық  мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 318354

 

Шекарасы: № 25744 әскери бөлімі.

                                                                                            

Учаскелік референдум комиссиясының құрамы:

Төраға – Нуралин Ерлан Серикович

Төраға орынбасары - Шекеев Болатгерей Акимгереевич                                        

Хатшы - Батырханұлы Мәди                                                                                                                              

Комиссия мүшелері: Нұрмуқаш Бахтияр Маратұлы, Еңдібаев Абдурасул Садықұлы, Кеңесов Бұрқан Маралұлы, Ақпанбетов Асылбек Темірбекұлы

 

№ 62 референдум учаскесі

Ақтау қаласы, 1 шағынаудан, «№ 3 жалпы білім беру орта мектебі»  коммуналдық мемлекеттік  мекемесінің  ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 507179

 

Шекарасы: 1 шағынауданының №№ 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35 үйлері, 1в шағынауданының №№ 3, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 3/9, 3/10, 3/11, 3/12, 6/1, 6/2, 8, 9, 10, 11 жеке үйлері.

           

Учаскелік референдум комиссиясының құрамы:

Төраға - Бисенбина Айбарша Нұржанқызы                                                                                                     Төраға орынбасары - Иманалиева Нурслу Таубаевна

Хатшы – Аңшыбаева Оразгүл Талғатқызы

Комиссия мүшелері: Кужахметов Дархан Шакизадаевич, Жанайбаев Мерей Айтқалиұлы, Ыхлас Мадияр Сойунханулы, Токаев Отеген Елубаевич

 

 

№ 63 референдум учаскесі

Ақтау қаласы, 11 шағынаудан, Ақтау қаласының әкімдігі Ақтау қалалық білім бөлімінің «ІТ лицей»  коммуналдық мемлекеттік мекемесінің  ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 427371

 

Шекарасы: 11 шағынауданының №№ 1, 2, 3, 6, 7, 8, 18, 18а, 19, 20, 21, 22 үйлері.

Учаскелік референдум комиссиясының құрамы:

Төраға - Гайыпбаева Моншак Курбанбаева                                                                                                    

Төраға орынбасары – Бегалина Айнаш Кыдырбекызы

Хатшы – Саржанова Джаумбиби Жаксыликовна

Комиссия Мүшелері: Дубская Юлия Николаевна, Нурбай Бауыржан Рефшенұлы, Альмуратова Перизат Керизбаевна, Ильмухамедова Акмарал Халипаевна

 

 

№ 64 референдум учаскесі

Ақтау қаласы, 13 шағынаудан, «№21 жалпы білім беру орта мектебі»  коммуналдық мемлекеттік  мекемесінің  ғимараты,  тел./факс: 8 7292 (код) 434810

 

Шекарасы: 13 шағынауданының №№ 5а, 5б, 10, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 36 үйлері.

Учаскелік референдум комиссиясының құрамы:

Төраға - Бержанов Алмас Каржауович                                                                                                    

Төраға орынбасары – Жайлаубаева Арайлым Шаңдыбекқызы                                     

Хатшы – Тасболатова Махаббат Амантаевна

Комиссия мүшелері: Айтмаганбетова Гулшара Бакитхановна, Лекерова Гүлшат Алиқызы, Мұхамбедиева  Жадыра Мұхтарқызы, Маштанова Манзира Кубейхановна

 

 

№ 65 референдум учаскесі

Ақтау қаласы, 14 шағынаудан, «Ибаш Жанболатова атындағы №15 жалпы білім беру орта мектебі»  коммуналдық  мемлекеттік  мекемесінің  ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 434810

 

Шекарасы: 14 шағынауданының №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 үйлері.

 

Учаскелік референдум комиссиясының құрамы:

Төраға - Досов Аскар Аккалиевич                                                                                                   

Төраға орынбасары - Кузербаева Арайлым Шерниязқызы                                    

Хатшы – Нұрбергенова Нұршуақ Нұрбергенқызы

Комиссия мүшелері: Шыңғыс Ақмарал Шыңғысқызы, Исанов Салават Утегалиевич, Спанов Толеген Сарсенгалиевич, Загалова Наталья Викторовна  

 

   

№ 66 референдум учаскесі

Ақтау қаласы, 17 шағынаудан, Маңғыстау облысының білім басқармасының  «Ақтау есептік-технологиялық колледжі» мемлекеттік коммуналдық  қазыналық кәсіпорнының  ғимараты,  тел./факс: 8 7292 (код) 436360

 Шекарасы: «Дукат» тұрғын үй кешенінің № 1 үйі, «Грин Парк» тұрғын үй кешенінің № 7 үйі, "Грин Плаза" тұрғын үй кешенінің №№ 6, 6/1, 8, 9, 10, 11 үйлері және 17 шағынауданының №№ 18, 19, 20, 21, 24, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77/1, 78, 79, 87, 90, 91, 92, 93, 94, 97, 99 үйлері.

                                                                                                                                   

Учаскелік референдум комиссиясының құрамы:

Төраға - Балтаева Гульшат Рустембековна                                                                                                   

Төраға орынбасары - Мелис Айнұр Ингирбайқызы

Хатшы - Флизова Марина Павловна                                                                                                           

Комиссия мүшелері: Нургалиева Шара Байрамовна, Хасанова Айғаным Рустембекқызы, Мамаева Римма Сериковна, Жаулыбаева Малике Раматуллақызы

 

 

№ 67 референдум учаскесі

Ақтау қаласы, 22 шағынаудан, «С. Қондыбай атындағы №22 жалпы білім беру орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 530044

 

Шекарасы: 22 шағынауданының №№ 8, 9, 10, 10б, 15, 16, 17, 29, 30, 31 үйлері, 22 шағынауданының №№ 33, 34 жеке үйлері, 23 шағынауданының            № 101 үйі және «Достық» қонақ үйі.

Учаскелік референдум комиссиясының құрамы:

Төраға - Жүзбергенов Самат Қанатұлы                                                                                                   

Төраға орынбасары - Батырова Жулдыз Жайлаубаевна                                    

Хатшы - Мадинаев Ержан Айтмуратович                                                                                                           

Комиссия мүшелері: Елеуова Айгерим Коныскалиевна, Әсіл Мәдинә Әбілхайқызы, Басыбаев Женис Сагинбаевич, Қапарова Қарлығаш Кемелханқызы

 

№ 68 референдум учаскесі

Ақтау қаласы, 27 шағынаудан, «№16  Саламат Мұқашев атындағы жалпы білім беру орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 305565

 

Шекарасы: 27 шағынауданының №№ 8, 9, 10, 23, 24, 25, 51, 52, 64, 65, 66, 67, 79, 80 үйлері.

Учаскелік референдум комиссиясының құрамы:

Төраға - Тогжанова Жибек Жуматаевна                                                                                                   

Төраға Орынбасары  - Нурсолтанова Омира Текебаевна                                     

Хатшы – Қалниязова Алтынгүл Қуанышқызы

Комиссия Мүшелері: Сатова Молдир Магзамбаевна, Омарбаева Әсем Ахметқызы, Елемесов Азамат Нургалиевич, Иралиева Зухра Жумабаевна

                 

№ 69 референдум учаскесі

Ақтау қаласы, 28 шағынаудан, Ақтау қаласы әкімдігінің білім бөлімінің  «№57 «Ақбота» бөбекжайы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 411794

 

Шекарасы: 28 шағынауданының №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 17, 18, 19, 21, 22 үйлері.

Учаскелік референдум комиссиясының құрамы:

Төраға - Кубигулова Акбобек Абдирахмановна                                                                                                   

Төраға орынбасары - Бактыкереева Перуза Асенкызы                                    

Хатшы - Тагаева Самал Бахитчановна

Комиссия мүшелері: Ергарина Жансулу Салыкбаевна, Каракузиева Акмарал Амангалиевна, Ұзақбаева Жұлдызай Оралбекқызы, Сарсенова Дарига Избергеновна

 

 

№ 70 референдум учаскесі

Ақтау қаласы, 28а шағынаудан, «№23 жалпы білім беру орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 425510

 

Шекарасы: 28а шағынауданының №№ 7, 8, 9, 10, 14, 20 үйлері.

Учаскелік референдум комиссиясының құрамы:

Төраға - Карышева Айман  Жексеновна                                                                                                   

Төраға орынбасары - Османова Вусале Агарза Кызы                                    

Хатшы - Мамутова Аманкул Ырзабековна

Комиссия мүшелері: Атакузеева Насиба Айсултановна, Нурбергенова Жулдуз Копбергеновна, Тулекбаева Алтынай Нурбергеновна, Ғапур Данагүл Ғапурқызы

 

 

№ 240 референдум учаскесі

Ақтау қаласы, 32а шағынаудан, Ақтау қаласы әкімдігі, Ақтау қалалық білім бөлімінің «№29 жалпы білім беру орта мектебі»  коммуналдық  мемлекеттік  мекемесінің ғимараты,тел./факс: 8 7292 (код) 303124

 

Шекарасы: 31а шағынауданының №№ 6, 8, 9, 13, 14, 20, 21, 22, 23 үйлері, 31б шағынауданының №№ 5, 6, 7, 11, 12, 13, 17, 19 үйлері, 32 шағынауданының "Ш.Есенов атындағы Каспий технологиялар және инжиниринг университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының ғимараты, 32а шағынауданының №№ 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлері.

 

Учаскелік референдум комиссиясының құрамы:

Төраға - Каршыгаева Назыгуль Базаргалиевна                                                                                                   

Төраға орынбасары - Туржанова Назира Елемесовна

Хатшы - Нығметова Ұлжан Мақсатқызы                                                                                                          

Комиссия мүшелері: Чукманова Жадыра Сериковна, Ағадилов Ғалымжан Жайшылықұлы, Нұрбаева Жаңылхан Шахыбайқызы, Орынбаев Асылбек Бекдурдыевич

 

 

№ 241 референдум учаскесі

Ақтау қаласы, 33 шағынаудан,Ақтау қалалық дене шынықтыру, спорт және туризм бөлімінің  «Маңғыстау – Арена балалар мен жасөспірімдер спорт  мектебі»  коммуналдық мемлекеттік  мекемесінің  ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 301801

 

Шекарасы: 33 шағынауданының №№ 3, 19, 20, 21, 22, 30, 31, 32 үйлері, 34 шағынауданының №№ 1, 1б, 1/1, 2, 5, 6, 8, 10, 11 үйлері.

Учаскелік референдум комиссиясының құрамы:

Төраға - Халиманов Нурбол Аминович                                                                                                  

Төраға орынбасары - Алигулова Алтынай Кумисбаевна                                                                                                          

Хатшы - Елемесова Самал Жексенбайқызы                                                                                                          

Комиссия мүшелері: Бекмаганбетова Сандигул Мырзабаевна, Джулдасов Мухтар Асанович, Убайдуллаева Мөлдір Жақияқызы, Елджанов Берді Утесинович

 

 

№ 242 референдум учаскесі

Ақтау қаласы, «Шығыс-1» шағынаудан,  №107/2  «Серпін»  жатақхана  ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 609503

 

Шекарасы: «Шығыс-1», «Шығыс-2», «Шығыс-3»  шағынаудандарының барлық үйлері.

Учаскелік референдум комиссиясының құрамы:

Төраға - Бектасов Нияз Умерсерикович                                                                                                   

Төраға орынбасары - Ергалиева Калдыгуль Орынбасаровна                                                                                                          

Хатшы - Шонтабаева Дарига Ашикбаевна                                                                                                           

Комиссия мүшелері: Таскинбаева Эльмира Абдулмеджидовна, Ходжаева Айгерім Бисенғалиқызы, Жумагалиев кенжебек Халикович, Сейтова Айнагуль Кенжешовна

 

№ 243 референдум учаскесі

Ақтау қаласы,  Өмірзақ  ауылы,  «№27  Өмірзақ орта мектебі»  коммуналдық мемлекеттік  мекемесінің  ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 460837

 

Шекарасы: «Рауан» тұрғын үй массивінің барлық үйлері.

 

Учаскелік референдум комиссиясының құрамы:

Төраға - Нурбаева Дамен Дуйсенбековна                                                                                                  

Төраға орынбасары - Есемуратова Айгуль Бактигреевна                                                                                                         

Хатшы – Бекпенова Айгуль Онербаевна

Комиссия мүшелері: Абдыев Еркожа Мурамбаевич, Мамед Нұрболат Кенжетайұлы, Куламанова Роза Досановна, Нуржанов Жары Ундасынович

 

№ 246 референдум учаскесі

Ақтау қаласы, 32б шағынаудан, Маңғыстау облысының білім басқармасының «Мүмкіндігі шектеулі балаларға арналған облыстық мектеп интернаты» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 609402.

 

Шекарасы: 31б шағынауданының №№ 14, 15, 16, 18, 24, 25, 28, 28/1, 30, 31, 32, 32/1, 32/2 үйлері, 32в шағынауданының №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 үйлері.

Учаскелік референдум комиссиясының құрамы:

Төраға – Утесинов Муса

Төраға орынбасары – Еркулов Тлектес Касановна

Хатшы – Айдарбекова Сания Сергеевна

Комиссия мүшелері: Давлетпаева Арухон Серикбаевна, Абишова дарига Абдиевна, Бимурзаева Асел Рақымжанқызы, Жақыпбай Мадина Атажанқызы

 

 

№ 247 референдум учаскесі

Ақтау қаласы, 17 шағынаудан, «Ақтау есептік-технологиялық колледжі» мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 436360.

 

Шекарасы: 16 шағынауданының №№ 33/7, 34, 38, 43, 43/1, 43/2, 43/3, 49, 50, 55, 56, 57, 60, 61, 63, 63/1, 63/2, 64, 67, 68, 69, 92, 93 үйлері, 17 шағынауданының №№ 101, 102, 104 үйлері, «Каспий Самалы» тұрғын үй кешенінің №№ 3, 4, 5 үйлері және 17 шағынауданының барлық жеке тұрғын үйлері, 19 шағынауданының №№ 1, 2, 3, 4, 13, 14, 14/1, 14/2, 14/3, 15, 20, 36, 36/1, 38, 38/1, 43 үйлері және «Каспий өңірі бизнес институты» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жатақханасы, 19а шағынауданының №№ 12, 12/1, 21, 22 үйлері, 20 шағынауданның №№ 19, 24, 24/1, 31, 32, 33, 35, 36 үйлері.

Учаскелік референдум комиссиясының құрамы:

Төраға - Бекназаорва Рима                                                                                                     

Төраға орынбасары - Зейнетова Замира Сатджановна                                                                                                         

Хатшы - Галиева Диана Саматовна                                                                                                           

Комиссия мүшелері: Алибаева Андыз Джумадиловна, Айытбаев  Жамбыл Борасынбайұлы, Калмұханова Айтолқын Ғазизқызы, Нұрберген Мөлдір Серікқызы

 

 

№ 248 референдум учаскесі

Ақтау қаласы, 32а шағынаудан, Ақтау қаласының әкімдігі Ақтау қалалық білім бөлімінің "Фариза Оңғарсынова атындағы №29 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 303124.

 

Шекарасы: 32а шағынауданының №№ 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30 үйлері.

Учаскелік референдум комиссиясының құрамы:

Төраға - Шуманова Айсулу Хайдаровна                                                                                                   

Төраға орынбасары - Андирова Раушан Курганбаевна                                                                                                         

Хатшы - Сакен Айжамал Мырзаханқызы                                                                                                          

Комиссия мүшелері: Абдуллаева Лаура Рахмановна, Жетпісбаева Қымбат Жетпісбайқызы, Екібаева Гүлжихан Бүркітәліқызы, Славнова Ольга Сергеевна

 

 

№ 249 референдум учаскесі

Ақтау қаласы, 33 шағынаудан, Ақтау қалалық дене шынықтыру, спорт және туризм бөлімінің «Маңғыстау-Арена балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 301801.

 

Шекарасы: 30 шағынауданының №№ 166, 167, 168, 169, 172, 181, 183, 183/1 үйлері және барлық жеке тұрғын үйлері, 34 шағынауданының №№ 14, 15, 16, 17, 18 үйлері, 35 шағынауданының №№ 1б, 2б, 5/1, 8, 8/4, 9, 17, 22, 23, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 үйлері және Ақтау қаласы әкімдігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Ақтау тұрғын үй" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны.

Учаскелік референдум комиссиясының құрамы:

Төраға - Гусейнова Мария Григорьевна                                                                                                   

Төраға орынбасары - Досметова Кундуз Макашовна                                                                                                         

Хатшы - Тәуекел Айкүміс Жақсыбайқызы                                                                                                           

Комиссия мүшелері: Табынбай Нариман Кенжебайұлы, Байбарақова Айшолпан Аманқызы, Азанова Динара Жумашевна, Мактымбердиева Динара Жусиповна