Сайлау учаскелерінің орналасқан орындары туралы

Ақтау қаласы бойынша сайлау учаскелерінің шекаралары,

учаскелік сайлау комиссияларының құрамдары және олардың орналасқан орындары туралы

ХАБАР

Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Конституциялық заңның 17-бабының 2-тармағы, 23-бабының 5-тармағы және Қазақстан Республикасы Президентінің 2020 жылғы 21 қазанындағы №493 «Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісі депутаттарының кезекті сайлауын тағайындау туралы» Жарлығына сәйкес, Ақтау қаласының сайлау учаскелерінің шекаралары, учаскелік сайлау комиссияларының құрамдары және олардың орналасқан орындары туралы хабарлаймыз.

 № 1 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, 1 шағынаудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің «№3 жалпы білім беру орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс:    8 7292 (код) 507179.

Шекарасы: 1 шағын ауданының №№  2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16 үйлері, №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 өнеркәсіптік аймақтарының  аумағындағы барлық үйлер және «Поле Чудес» қоғамдық бірлестігі.

 Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға - Исаев Рустем Мусаевич

Төраға орынбасары  - Усатенко Владимир Григорьевич

Хатшы - Базарбек Ақманет Жаңабайқызы

Комиссия мүшелері: Сатыбалдиева Айгуль Семибаевна, Искакова Айгерим Едилхановна, Үсенқызы Аяулым, Сынабаева Зоя Онбосиновна

 

 

№ 2 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, 1 шағын аудан, Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының «Облыстық туберкулезге қарсы диспансері» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны ғимараты, телефон/факс  8 7292 (код) 503580.

Шекарасы: 1 шағын аудан, Маңғыстау облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының «№2 арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі; 1а шағынаудан, Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының «Облыстық туберкулезге қарсы диспансері» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны, Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының «Облыстық психикалық денсаулық орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны, Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының «Маңғыстау облыстық тері-венерологиялық диспансері» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;  1б шағынаудан, «Шағала» профилактикалық-сауықтыру орталығы, «Шағала», «Рахат», «Алазани» қонақ үйлері.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға - Мендыгалиева Орынай Улжагалиевна

Төраға орынбасары - Сариева Куралайгоз Махсутовна

Хатшы - Бокушова Акмарал Лукмановна

Комиссия мүшелері: Боранбаева Сандугаш Тышканбайкызы, Сеитова Алия Айдулловна, Кудайбердиева Тамара Беккалиевна, Жанкулова Алтынай Мутаировна

 

№ 3 сайлау учаскесі

 Ақтау қаласы, 2 шағын аудан, Маңғыстау облысының білім басқармасының «Мұрын жырау Сеңгірбекұлы атындағы Маңғыстау гуманитарлық колледжі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты, телефон/факс: 87292 (код) 507227.

Шекарасы: 2 шағын ауданының №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 58, 59, 60, 61, 64, 69, 70, 71, 72, 73 үйлері және «Ақтау», «Тұмарым», «Мандарин» қонақ үйлері.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға - Сарсекенов Багитжан

Төраға орынбасары - Жұмағалиев Болатбек Дүйсенғалиұлы

Хатшы - Калменшеева Венера Сайфуллаевна

Комиссия мүшелері: Тоқсанбаев Рахметолла Мұханбетқалиұлы, Корнюкова Галина Викторовна, Омирбеков Акканат Жусипбекулы, Попова Вера Викторовна

№ 4 сайлау учаскесі

 Ақтау қаласы, 2 шағын аудан, Маңғыстау облысының білім басқармасының «Мұрын жырау Сеңгірбекұлы атындағы  Маңғыстау гуманитарлық колледжі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының  ғимараты, телефон/факс:87292 (код) 507227.

Шекарасы: 2 шағын ауданының №№ 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47в үйлері.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға - Утебаев Мазилбек Нурбосынович                                                                     

Төраға орынбасары –  Акмурзина Перизат Досатовна                                                                                         

Хатшы – Кошерова  Айғаным Есқазықызы                                                                                            

Комиссия Мүшелері -Тасбулатова Акбала Ханаевна, Имангазина  Айнур Канаевна, Бержанова Гулсин Амировна, Жумагул Жанат Бауыржановна

№ 5 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, 3 шағын аудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің «№2 жалпы білім беру орта мектебі»  коммуналдық мемлекеттік мекемесінің  ғимараты, телефон/факс:   8 7292 (код) 507442.

Шекарасы: 3 шағын ауданының №№ 2, 3, 4, 5, 6, 8, 11, 12, 14, 15, 18, 20, 20а, 20б, 21, 22, 24, 25, 48, 57, 58, 59, 61, 65, 151, 152, 153, 154а, 155, 156, 156а, 157, 158, 159 үйлері.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Ізбен Ерлан Шаулекенұлы

Төраға Орынбасары –  Даумова Зайра Ахмадиевна                                                     

Хатшы – Ескабылова Жулдузай Конратбаевна

Комиссия Мүшелері – Айтимов Асыл Каримович, Чуакбаева Айгуль Есеновна, Чуренова Эльмира Бауыржановна, Көлбай Венера Есенжолқызы

№ 6 сайлау учаскесі

 Ақтау қаласы, 3 шағынаудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің «№2 жалпы білім беру орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 507442.

 

Шекарасы: 3а шағын ауданының №№ 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 үйлері және «Зеленая» қонақ үйі.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Молдакадырова Роза Орынбасаровна

Төраға Орынбасары –  Жунисова Гулбану Абдирахмановна                     

Хатшы –  Жумагалиев Бакт Алиевич

Комиссия Мүшелері - Отепова Гулзар Серукеновна , Дюсегалиева Айнагул Тулеугалиевна, Кыдырбаева Эльмира Сулейменовна, Пазылова Римма Куатовна

 

№ 7 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, 3б шағын аудан, Маңғыстау облысының білім басқармасының «Халел  Өзбекғалиев атындағы Маңғыстау политехникалық коледжі» мемлекеттік коммуналдық  қазыналық  кәсіпорнының  ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 500761.

Шекарасы: 3б шағын ауданының №№ 1, 3, 5, 5а, 7, 8, 10, 12, 15, 58 үйлері, 3 шағынауданының №№ 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 63, 71, 72, 79, 80, 84, 85, 87, 89, 103, 110, 111, 112, 113, 114, 120,121, 138, 139, 140, 141, 145, 146, 146а, 147, 148, 149, 150, 160, 162, 163, 166 үйлері және «Silk wаy», «Жерұйық», «В&В Aktau», «Гүлдана» қонақ үйлері.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға -  Асылбай  Гулмира Ибрагимкызы

Төраға Орынбасары –  Зиноллин  Даурен  Нурмаганбетович  

Хатшы –  Жайлы  Айғаным Хасанқызы

Комиссия Мүшелері: Ташпенова Ханимаш Куанышовна, Сарбас Айнұр Мәлікқызы, Муханов Оразалы Демегенұлы, Тлепова Айгерим Эсенбайқызы

№ 8 сайлау учаскесі

 Ақтау қаласы, 4 шағын аудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің «Нұртас Оңдасынов атындағы №5 жалпы білім беру орта мектебі»  коммуналдық  мемлекеттік  мекемесінің  ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 316585.

Шекарасы: 4 шағын ауданының №№ 21, 22, 25, 26, 27, 28, 29, 53, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65 үйлері, 4а шағынауданының барлық үйлері және «Жаңа Otel», «Holiday Inn Aktau Hotel», «Caspian Riviera Grand Palace» конақ үйлері.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға -  Дербисалина Лаззат Рахманбердиевна

Төраға Орынбасары –  Стрижак Любовь Станиславовна

Хатшы –  Вялая  Ирина Евгеньевна

Комиссия Мүшелері - Бекенов Максат Бисенгалиевич, Самиғолла Асқар Мұхитұлы, Бекенова Тойдык Калиевна, Ізбасар Жансая Бердібекқызы

 № 9 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, 4 шағын аудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің «Нұртас Оңдасынов атындағы №5 жалпы білім беру орта мектебі» коммуналдық  мемлекеттік  мекемесінің  ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 500735.

Шекарасы: 4 шағын ауданының №№ 30, 31, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 47, 49, 50, 51, 52  үйлері және Қазақстан Республикасы Қорғаныс Министрлігінің «29011 әскери бөлімі» республикалық мемлекеттік мекемесі.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға -  Раимбердиева Алмажай Джумагалиевна

Төраға Орынбасары –  Умаргалиева Клара Заитовна

Хатшы –  Гиевая Елена Викторовна

Комиссия Мүшелері - Жалгасова Айгерим Нурибековна, Калиева Айгерим Изтургановна, Жолдасбаев Жанибек Оралбаевич, Жумабаев Карасай Адиетович 

№ 10 сайлау учаскесі

 Ақтау қаласы, 4 шағынаудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің «Нұртас Оңдасынов атындағы №5 жалпы білім беру орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 333516.

Шекарасы: 4 шағынауданының №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 20, 66, 67, 68  үйлері.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға -  Мусагалиева Дина Умаровна                                                                        

Төраға Орынбасары –  Торгаева Санжан Чаянбаевна                                                     

Хатшы –  Жанбатырова Кызгалдак Адиловна                                                               

Комиссия Мүшелері - Суханбердиева Меруерт Нұрдәулетқызы, Текисбаева Дина Амангелдиевна, Қоңыр Бауыржан Нұржанұлы, Кенжебаев Нетила Кайратулы

№ 11 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, 5 шағынаудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің «Н. Марабаев атындағы №7 мектеп лицейі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 521769.

Шекарасы: 5 шағын ауданының №№ 1, 2, 3, 4, 7, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 35, 41, 42 үйлері.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға  -   Каракушикова Шаттыгуль Дауловна

Төраға орынбасары –  Жакенова Фарида Абугалиевна

Хатшы –  Тлепова Алтын Наурузбаевна                                                                          

Комиссия мүшелері - Агатаева Калтурсын Тыныштыковна, Аркабаева

Айгуль Молдабековна, Аскарова Гулсина Турдыбаевна, Абдушева Назгуль Амангалиевна    

№ 12 сайлау учаскесі

 Ақтау қаласы, 5 шағын аудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің «Н. Марабаев атындағы №7 мектеп лицейі»  коммуналдық  мемлекеттік  мекемесінің  ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 521769.

Шекарасы: 5 шағын ауданының №№ 8, 9, 10, 11, 13, 14, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 36, 39, 40 үйлері.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға - Имангалиева Гулден Бисенбаевна

Төраға орынбасары –  Корниенко Олеся Борисовна

Хатшы –  Серикова Саттигул Кошахановна                                                    

Комиссия мүшелері - Аллаева Рухсора Асалбайқызы, Өтесін Жандос Тажбағанбетұлы, Гумаров Мейрамбек Кадимович, Байниязова Ботакөз

 № 13 сайлау учаскесі

 Ақтау қаласы, 6 шағын аудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің «№6 жалпы білім беру орта мектебі»  коммуналдық мемлекеттік  мекемесінің  ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 507568.

Шекарасы: 6 шағын ауданының №№ 9, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 39, 40 үйлері және «Golden Palace» қонақ үйі.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға – Нуркашева Алма Орынбасаровна 

Төраға орынбасары –  Бокушова Нурджанай Лукмановна

Хатшы –  Шаланова Мадина Козыбаевна                                                                                  

Комиссия мүшелері  - Хачян Николай Владиславович, Урунбаева Карашаш Убухановна, Бержанов Шынтас Бахытжанұлы, Каукаева Меруерт Токтагуловна

№ 14 сайлау учаскесі

 Ақтау қаласы, 6 шағынаудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің «№6 жалпы білім беру орта мектебі»  коммуналдық мемлекеттік  мекемесінің  ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 507568.

Шекарасы: 6 шағын ауданының №№ 3, 4, 5, 6, 10, 11, 12, 13,14, 15, 16, 17, 19, 20, 37, 38 үйлері.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға -   Тюлендиева Несип

Төраға Орынбасары –  Суербаева Толкын Базарбаевна

Хатшы –  Айтбаева Айнур Ержановна                                                         

Комиссия Мүшелері Есенгалиева Калбиби, Подковальникова Татьяна Владимировна, Арыкова Гулзипа Эсеновна, Бокенова Жанат Спановна

№ 15 сайлау учаскесі

 Ақтау қаласы, 7 шағын аудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің «№9 жалпы білім беру орта мектебі»  коммуналдық мемлекеттік  мекемесінің  ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 511968.

Шекарасы: 7 шағын ауданының №№ 7, 8, 11, 12, 14, 15, 16, 25, 26, 27, 28, 29, 30 үйлері және «Каспийский берег» қонақ үйі.                                                 

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға - Шаграева Акбиби Колдагановна

Төраға орынбасары - Акимова Дина Ибрагимовна

Хатшы - Қабылова Жанат Ермекқызы                                                       

Комиссия мүшелері - Амирханова Гульжайнат Мусаевна, Карабалаева Ауес, Караменова Гулден Болатовна, Бахтыгереева Сания Байбозовна

№ 16 сайлау учаскесі

 Ақтау қаласы, 7 шағын аудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің «№9 жалпы білім  беру орта мектебі»  коммуналдық мемлекеттік  мекемесінің  ғимараты,  телефон/факс: 8 7292 (код) 511968.

Шекарасы: 7 шағын ауданының №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлері.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға - Жармаганбетова Гульжан Шабеновна

Төраға Орынбасары –  Достанова Толкын Акылбековна

Хатшы –  Жусипова Занзабил Бакбергеновна

Комиссия Мүшелері - Кокошина Екатерина Антоновна, Сидакова  Жанар Туремуратовна, Кульбаева Куляш Рыскалиевна, Ермаганбетова Гульназ Бегенчовна

№ 17 сайлау учаскесі

 Ақтау қаласы, 8 шағын аудан, Ақтау қаласының әкімдігі  Ақтау қалалық білім бөлімінің «Исатай Сүйеубаев атындағы №8 жалпы білім беру орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 526468.

Шекарасы: 8 шағын ауданының №№ 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18 үйлері.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға  - Есжанова  Асельхан Маратовна

Төраға Орынбасары –  Аксанова Гулмираш Исаевна

Хатшы –  Кенжебаева Тансулу Кайраткызы

Комиссия Мүшелері: Апизова Фариза Аюпжановна, Дүйсенов Сүндет Қалмұратұлы, Дүйсенбаева Эльмира Аманқызы, Алимбаева Турсынгуль Аскатовна

№ 18 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, 8 шағын аудан, Ақтау қаласының әкімдігі Ақтау қалалық білім бөлімінің «Исатай Сүйеубаев атындағы №8 жалпы білім беру орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 526468.

Шекарасы: 8 шағын ауданының №№ 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 үйлері.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға - Абилхасова Мейрамгул Бектургановна

Төраға Орынбасары –  Кощанова  Айна  Канаевна

Хатшы –  Қанат Самал Қанатқызы

Комиссия Мүшелері: Епен Майрамбай Дүйсекенұлы, Туребаева Гулжамал Куразовна, Даулетова Жадыра Асылжановна, Хадирбаева Айжан Зинаддиновна                                                                                                            

 № 19 сайлау учаскесі

 Ақтау қаласы, 9 шағын аудан,  Ақтау қалалық білім бөлімінің «№11 лицейі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 433913.

Шекарасы:  9 шағын ауданының №№ 1, 2, 3, 4, 8, 9, 10, 28, 29, 30 үйлері және «Renaissance Aktau Hotel», «Три дельфина», «Арай» қонақ үйлері, 10 шағын ауданының №№1,2,10,11үйлері.  

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға-   Куразова Зауреш Жауынбаевна

Төраға Орынбасары –  Озганова Райхан Туржановна

Хатшы –  Қойшығұлова Арай Темірбекқызы

Комиссия Мүшелері: Алауметов Бейбит Алауметович, Сәрсен Алтынай Жетекқызы, Ишаханова Рахат Аманжоловна, Набиев Азамат Максатович

№ 20 сайлау учаскесі

 Ақтау қаласы, 9 шағын аудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің «№11 лицейі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 433913.

Шекарасы: 9 шағын ауданының №№ 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 25 үйлері.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға -   Утепбергенова Светлана Аскаровна

Төраға Орынбасары –  Исаева  Феруза Жолбаевна

Хатшы –  Мадиева Жадыра Нурмуханбетовна

Комиссия Мүшелері: Есенгулова Алтын Конарбаевна, Оспан Сәрсенбек Бекбауұлы, Әбдіраманова Гүлназ Қалдыбайқызы, Дүйсенова Амангүл Серікқызы

 № 21 сайлау учаскесі

 Ақтау қаласы, 11 шағын аудан,Ақтау қаласының әкімдігі Ақтау қалалық білім бөлімінің «IT лицей»коммуналдық мемлекеттік мекемесінің  ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 433095

Шекарасы: 11 шағын ауданының №№ 4, 5, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 үйлері.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға-   Амирова Жанета Наримановна

Төраға Орынбасары –  Канатбекова Самира Серикбаевна

Хатшы –  Изтлеуова Нургуль Сарсенгалыевна

Комиссия Мүшелері: Сексенова Перизат Гиззатовна, Смадиярова Светлана Жанабаевна, Турлыбаева Аян Бериковна, Даулеткалиева Гаухар Алимхановна

№ 22 сайлау учаскесі

 Ақтау қаласы, 11 шағын аудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің «№10 жалпы білім беру орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс:    8 7292 (код) 427371.

Шекарасы: 11 шағын ауданының №№ 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33  үйлері.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға -   Джумагулова Жанар Байболсыновна

Төраға Орынбасары –  Шаукенова Гульжан Абилгазиевна

Хатшы –  Калшабекова Багдат Баяманкызы

Комиссия Мүшелері: Алиева Мадина Руслановна, Отуркулиева Фарида Орунбайевна, Кенже Гүлнұр Ізмұратқызы, Авезова Зулайха Яхшибаевна

№ 23 сайлау учаскесі

 Ақтау қаласы, 11 шағын аудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің «№10 жалпы білім беру орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 427371.

Шекарасы: 11 шағын ауданының №№ 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 58, 60 үйлері.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға - Нурумбаева Алия Тельмановна

Төраға Орынбасары – Мухамбетжанова Салтанат Нуритденовна

Хатшы - Байбатырова Алия Хаармановна

Комиссия үшелері: Кудайбергенова Айгуль Кайргелдыевна, Нұрбергенқызы Асем, Өтелгенова Гүлсая Қайратқызы, Дүйсенбаев Шапағат Сисенбайұлы

№ 24 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, 12 шағын аудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің «№12 жалпы білім беру орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 310854.

Шекарасы: 12 шағын ауданының №№ 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 31, 32, 33 үйлері.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға-   Анисова Жаннат Магзумовна

Төраға Орынбасары –  Таукенова Майра Сембаевна

Хатшы –  Косарбаева Гулмира Амангелдиевна

Комиссия Мүшелері: Базарбаева Айнаш Танатовна, Нурмаганбетова Култе Якудаевна, Амирова Лаура Мизамбаевна, Джумабаева Даулетбике Ходжаевна

 № 25 сайлау учаскесі

 Ақтау қаласы, 12 шағын аудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің «№12 жалпы білім беру орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс:    8 7292 (код) 310854.

Шекарасы: 12 шағын ауданының №№ 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 17а, 19, 69, 70 үйлері.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға - Кулбаева Нурхия Тажигалиевна

Төраға Орынбасары –  Сатова Алия Сарсенбаевна

Хатшы –  Ахбасова Гульзада Сарсенгалиевна

Комиссия Мүшелері: Рахметов Жасулан Адилбекович, Андиргалиева Жансая Аманкуловна, Дузелбаева Мөлдір Бекенқызы, Аманшаева Сұлушаш Лесқызы

№ 26 сайлау учаскесі

 Ақтау қаласы, 12 шағын аудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің «№13 гимназиясы» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің  ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 435909.

Шекарасы: 12 шағын ауданының №№ 34, 35, 37, 40, 42, 43, 44, 47, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60 үйлері.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға - Абдиева  Мадина Муратбайкызы

Төраға Орынбасары –  Бижанов Асылбек Маркабаевич

Хатшы –  Сагиндикова Карлыгаш Кадиргалиевна

Комиссия Мүшелері; Исамбаева Нуржамал Алимовна, Ибикбаева Айша Лесовна, Бакулина Асемгуль Мухамедяровна, Жусупова Роза Келдигуловна

    № 27 сайлау учаскесі

 Ақтау қаласы, 12 шағын аудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің «№13 гимназиясы» коммуналдық  мемлекеттік мекемесінің  ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 312432.

Шекарасы: 12 шағын ауданының №№ 48, 49, 50, 51, 52, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 71, 72, 72а, 72б, 72в үйлері.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға - Тажрибаева Марияш Назарбаевна

Төраға Орынбасары –  Нурова Мирамгул Досбергеновна

Хатшы –  Ислямгалиева Регина Ербулатовна

Комиссия Мүшелері: Ильмухаммедова Мархаба Даргуловна, Муратова Айдана Тарасқызы, Канатбаева Каншайым Марсовна, Нуралы Мөлдір Нұралықызы

№ 28 сайлау учаскесі

 Ақтау қаласы, 13 шағын аудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің «№17 жалпы білім беру орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс:  8 7292 (код) 421298.

Шекарасы: 13 шағын ауданының №№ 25б, 26, 27, 28а, 28б, 30, 31а, 31б, 35, 37, 38, 39, 40 үйлері және «Grand Hotel Victory» қонақ үйі.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға -   Нуржанова Люция Сабитовна

Төраға Орынбасары –  Бектилеуова Арухан Таргиновна

Хатшы –  Алигулова Аякуз Темирбаевна

Комиссия Мүшелері; Ыдырыс Бекбол Ерболұлы, Кубланова Роза Салыкбаевна, Есен Рахым Қанатұлы, Муханова Базархан Узбекбаевна

 № 29 сайлау учаскесі

 Ақтау қаласы, 13 шағын аудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің «№17 жалпы білім беру орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 421298.

Шекарасы: 13 шағын ауданының №№ 2, 3а, 6, 7, 13а, 13б, 52а, 52б, 53, 54  үйлері.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға -   Майрамов Бексултан Нурмуханович

Төраға Орынбасары –  Бержанов Алмас Каржауович

Хатшы –  Ерхан Жанбибі Бақытжанқызы

Комиссия Мүшелері: Ораков Артыкгали Базарбаевич, Нурланова Камажай Амантурлиевна, Иманбай Досбол Сергейұлы, Сүйінбайева Гүлжахан Мұхамбетқызы

№ 30 сайлау учаскесі

 Ақтау қаласы, 13 шағын аудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің «№21 жалпы білім беру орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 427750.

Шекарасы: 13 шағын ауданының №№ 1а, 1б, 8, 9, 42а, 42б, 44, 45, 46, 48, 49, 50а, 50б үйлері.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға -   Мухтарова Каламкас Капизовна

Төраға Орынбасары –  Айтжанова Клара

Хатшы –  Абишева  Маржан Бектургановна

Комиссия Мүшелері; Аяз Тәттігүл Бисенғалиқызы, Кызылгулова Улболсын Кидирбаевна, Қылышбай Самат Аманұлы, Нурлашова Гулбану Кулбайкызы

      № 31 сайлау учаскесі

 Ақтау қаласы, 14 шағын аудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің «№1 жалпы білім беру орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс:  8 7292 (код) 315336.

Шекарасы: 14 шағын ауданының №№ 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 52/1, 52-1/1, 52-2/1, 52-2/2, 52-4, 52-5, 52-6, 52-7/1, 52-7/2, 57, 58, 59, 59а, 60, 69, 87 үйлері және 14 шағынауданының барлық жеке тұрғын үйлері.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға -   Испекеев Бекес Умирханович

Төраға Орынбасары –  Исқалиев Бекзат Аманғалиұлы

Хатшы – Сейтжанова Арайлым Асылбековна

Комиссия Мүшелері: Прилепесова Жумагул Авезбаевна, Рахимова  Сауле Ракышевна, Садыбекова Роза Азретовна, Алпысбаев Бахтияр Серикович

   № 32 сайлау учаскесі

 Ақтау қаласы, 14 шағын аудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің «№1 жалпы білім беру  орта  мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 315336.

Шекарасы: 14 шағын ауданының №№ 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 32б, 33, 33а, 34, 34а, 35, 36, 36б, 36д, 37 үйлері.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға -   Хвостицкая Людмила Ивановна

Төраға Орынбасары –  Оразалиев Малик Диллабайулы

Хатшы – Байманова Гульмира Серикжановна

Комиссия Мүшелері: Даулетиярова Гулжан Рахимовна, Кульшанаева Молдир Айтмухановна, Шамбаева Маусым Қаиржанқызы, Кошкарова Кенжетай

 № 33 сайлау учаскесі

 Ақтау қаласы, 14 шағын аудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің «Ибаш  Жанболатова атындағы №15 жалпы білім беру орта мектебі» коммуналдық  мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 434810.

Шекарасы: 14 шағын ауданының №№ 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 үйлері.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға -   Шайдуллина Айгул Жасмырзаевна

Төраға Орынбасары –  Теңізбаева Сымбат Бердіғалиқызы

Хатшы – Шилібаева Гүлдана Шилібайқызы

Комиссия Мүшелері: Азанов Кенжебек Жумашевич, Есенқосов Әзілхан Төлегенұлы, Сабиров Талгат Батыргалиевич, Кызылкулова Зелла Жумабековна

№ 34 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, 15 шағын аудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің «IT мектеп-лицейі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 432805.

Шекарасы: 15 шағын ауданының №№ 25, 26, 27, 28, 28а, 32, 34, 35, 37, 39, 41б, 41г, 42, 43, 45, 46, 47, 59 үйлері және 15 шағынауданының барлық жеке тұрғын үйлері.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға -   Қауһар Нағима Бозайқызы

Төраға Орынбасары –  Утепбаева Назгуль Оразалиевна

Хатшы – Оралбаева Салиха Қайратқызы

Комиссия Мүшелері: Айтмұханқызы Гүлбану, Джумагалиева Улмекен Джулдыбаевна, Айтжанова Шынар Куатбаевна,Шәудірбаева Гүлниса Қонақбайқызы      

 № 35 сайлау учаскесі

 Ақтау қаласы, 15 шағын аудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің «IT мектеп-лицейі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 432805.

Шекарасы: 15 шағын ауданының №№ 22, 23, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 56б, 65, 69, 70 және «Самал», «Самал-1», «Самал-2» шағынаудандарының үйлері.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға -   Мүберек Ақылбек Сүйінбекұлы

Төраға Орынбасары –  Карабаева Дина Ахметдиновна                                                                                      

Хатшы – Әскер Айнұр Нұржанқызы                                                                       

Комиссия Мүшелері: Кожамбетова Айнагуль  Кенжебековна, Рысбаева Нураш Джусаевна, Коразова Санимхан Бектургановна, Давлетбаев Дамир Гиреевич

             № 36 сайлау учаскесі

 Ақтау қаласы, 15 шағын аудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің «№58 «Балауса» балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 313159.

Шекарасы: 15 шағын ауданының №№ 2, 3, 4, 5, 9, 9а, 9б, 10, 11а, 11б, 12, 12Б/в, 13б, 13/2, 18, 18а, 18б, 19, 21, 60, 61, 62, 64, 64а, 66, 66а, 68 үйлері.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға -   Оразава Амангул Джубатовна

Төраға Орынбасары –  Килибаева Роза Орынбаевна

Хатшы – Шомбылова Айгуль Итемгеновна

Комиссия Мүшелері: Заманова Гулшара Бакбергеновна, Балабаева Маржан Кенжебековна, Мәмбетәлиева Света Сағидуллақызы, Суйербаева Нургуль Есменбетовна

 № 37 сайлау учаскесі

 Ақтау қаласы, 22 шағын аудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің «С. Қондыбай атындағы №22 мектеп-гимназиясы» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 530044.

Шекарасы: 22 шағын ауданының №№ 1, 2, 3, 4, 5а, 5в, 6а, 6б, 7, 7б үйлері.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға -   Казиев  Берди Мырзанович

Төраға Орынбасары –  Болатбекова Гулнур Болатбеккызы

Хатшы – Жакупова Жаннат Жумагалиевна

Комиссия Мүшелері: Карасаева Фарида Жаксылыковна, Тюлебердиева Ракия Хасанбаевна, Абдуллаева Мадина Кобейсинқызы, Аймаганбетов Мергенбай Усембаевич                             

№ 38 сайлау учаскесі

 Ақтау қаласы, 22 шағын аудан, «Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының 6656 әскери бөлімі» республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 531252

Шекарасы: «Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының 6656 әскери бөлімі» республикалық мемлекеттік мекемесі.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға -   Аширбеков Ернар Абдулиевич                                                                    

Төраға Орынбасары –  Даулетбеков Жандос Рахатұлы                                                             

Хатшы – Джайнаузов Саламат Сарсенбаевич                                                                            

Комиссия Мүшелері: Пак Евгений Евгеньевич, Карабалин Нұрбек Шамгонұлы, Насипкалиев Мейрбек Кадрбекович, Джанканова Гульмира Гурбангелдиевна

№ 39 сайлау учаскесі

 Ақтау қаласы, 25 шағын аудан, Қазақстан Республикасы ішкі істер министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің «ГМ-172/10 мекемесі» республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 521638.

Шекарасы: Қазақстан Республикасы ішкі істер министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің «ГМ-172/10 мекемесі» республикалық мемлекеттік мекемесі.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға -   Абиева Айгуль Абиевна                                                                                  

 Төраға Орынбасары –  Шакимова Гулбаршын Дюсембаевна                                                                       

Хатшы – Кулмаганбетова Багит Мендагалиевна                                                                                                    

Комиссия Мүшелері: Нуржауов Орынбек Сандыбаевич, Тульсекова Аитбиби, Кошкарбаев Бауыржан Садыхинұлы, Оспанова Гулжан  Косаевна

  № 40 сайлау учаскесі

 Ақтау қаласы, 24 шағын аудан, «Ш.Есенов атындағы Каспий технологиялар және инжиниринг университеті» коммерциялық емес акционерлік қоғамының ғимараты (№2 корпус), телефон/факс: 8 7292 (код) 430016.

Шекарасы: 26 шағын ауданының №№ 1, 1г, 1б, 3, 4, 6, 6а, 12, 12а, 13, 14, 15, 18, 19, 22 үйлері және «Көктем» тұрғын үй кешенінің үйлері.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға -   Кобланов Бахит Жаксылыкович

Төраға Орынбасары –  Кизимбаева  Ажар                                                                      

Хатшы – Катпиева  Самал Куангалиевна

Комиссия Мүшелері: Түзелбаева Ақмарал Қажымұқанқызы, Кенжехан Әйгерім Нұрқасымқызы, Базаров Бисен Кадырбаевич, Худайбергенова Насиба Рустамовна

  № 41 сайлау учаскесі

 Ақтау қаласы, 26 шағынаудан, Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының «Маңғыстау облыстық ауруханасы» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 436360.

Шекарасы: 26 шағын аудан, Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының «Маңғыстау облыстық ауруханасы» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны, Маңғыстау облысы әкімдігінің Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы «Облыстық перинаталдық орталығы» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны, Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының «Маңғыстау облыстық көпбе йінді балалар ауруханасы» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны, Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының «Облыстық онкологиялық диспансері» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға -   Мусаев Нодирходжа Абидинович

Төраға Орынбасары –  Сисенов Мерей Қобланұлы                                                                      

Хатшы – Азаматкызы Салтанат

Комиссия Мүшелері: Ахметжанова Гульсара Умирбековна, Бисенбекова Тәтті Нурбаулиевна, Куанова Балсан Ибрагимовна, Абдрахманова Кунсулу Таумановна    

№ 42 сайлау учаскесі

 Ақтау қаласы, 26 шағынаудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің «№14 жалпы білім беру орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 415657

Шекарасы: 26 шағын ауданының №№ 2, 20, 21, 23, 24, 29, 31, 32, 35, 36, 38, 39, 40, 41 үйлері.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға -   Нургалиева Гульмира Куандыковна

Төраға Орынбасары –  Алдабергенова Жаннат Алдабергеновна

Хатшы – Молдағараева Амангүл Амангелдіқызы

Комиссия Мүшелері; Танашин Бектас, Конжанов Кайрат Кималханович, Казтуганова Эльмира Женисовна, Ідріс Әленбек Сапарғалиұлы

№ 43 сайлау учаскесі

 Ақтау қаласы, 26 шағын аудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің «№14 жалпы білім беру орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 415657.

Шекарасы: 26 шағын ауданының №№ 7, 8, 9, 10, 11, 26, 27, 28, 41а, 42, 43, 45, 46  үйлері.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға -  Молдагалиева Арайлы Асылбековна

Төраға Орынбасары –  Мұхтарова Әсем Мұхтарқызы

Хатшы – Жанабай Асылтас Маратқызы

Комиссия Мүшелері: Есимова Ажар Карабалаевна, Сарина Айгуль Орысбаевна, Шодырова Айжан Теңелқызы, Нұрмұхан Айсәуле Төлегенқызы

№ 44 сайлау учаскесі

 Ақтау қаласы, 27 шағын аудан, Маңғыстау облысының білім басқармасының «Ақтау технологиялық қызмет көрсету колледжі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 316076.

Шекарасы: 27 шағын ауданының №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 57, 71, 72, 74, 75, 76, 85, 87, 92 үйлері және «Ш.Есенов атындағы Каспий технологиялар және инжиниринг университеті» коммерциялық емес акционерлік қоғамының жатақханасы (№7 үй).

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға -   Рзаева Раиса Джеткизгеновна

Төраға Орынбасары –  Кулекешова Саннимхан Сарсенбаевна

Хатшы – Кубаева Алима Мукатовна                                                                      

Комиссия Мүшелері: Медетова Жансая Сағынғалиқызы, Тасымова Талигат Идаятовна, Лавакбаева Асия Кажымухановна, Молдашева Орунча Рзагалиевна

№ 45 сайлау учаскесі

 Ақтау қаласы, 27 шағын аудан, Маңғыстау облысының білім басқармасының «Ақтау технологиялық қызмет көрсету колледжі» мемлекеттік коммуналдық  қазыналық кәсіпорнының  ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 316076.

Шекарасы: 27 шағын ауданының №№ 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 53, 54  үйлері.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға -   Нурханова Мира Мергеновна

Төраға Орынбасары –  Жарылгасова Айымгуль Нурадиновна

Хатшы – Казиева Акпанар Мухитовна

Комиссия Мүшелері: Махамбетова Зина Амирхановна, Серикбаев Максат Хусаинович, Дузбаева  Ажаргул Макытовна, Маханова Сауле Орысбаевна

 № 46 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, 27 шағын аудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің «№16 Саламат Мұқашев атындағы жалпы білім беру орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 412338.

Шекарасы: 27 шағын ауданының №№ 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32/1, 33, 35, 47, 49 үйлері.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға -   Серикбаева Балсан Кумаровна

Төраға Орынбасары –  Собалакова Баян Жумашевна

Хатшы – Иниятова Акмарал Еркинбаевна

Комиссия Мүшелері; Ажинияз Жаңылсын Жаңбырбайқызы, Конебаева Инкар Абатовна, Кабдрахманова Роза Джумагазиевна, Исембаева Несипгул

№ 47 сайлау учаскесі

 Ақтау қаласы, 27 шағын аудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің «№16  Саламат Мұқашев атындағы жалпы білім беру орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 412338.

Шекарасы: 27 шағын ауданының №№ 7, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 үйлері.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Садыков Аскар Жусупбекович

Төраға Орынбасары – Досметова Кундуз Макашовна

Хатшы – Бекмұхамбетова Алмагүл Балғабайқызы

Комиссия Мүшелері: Амангелдиева Нуржауган Амангелдиевна, Ақбердиева Карлыгаш Меделхановна, Мұрат Жарас Мұратұлы, Бекбулатов Амангали Кушербаевич

№ 48 сайлау учаскесі

 Ақтау қаласы, 28 шағын аудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің «№20 Мұхтар Әуезов атындағы жалпы білім беру орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты,  телефон/факс: 8 7292 (код) 404280.

Шекарасы: 28 шағын ауданының №№ 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30 үйлері.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Смагул Тлектес Каршыгакызы

Төраға Орынбасары – Жанбирова Маржанай Тлегеновна

Хатшы – Жанжигитова  Маусым Маданиеткызы

Комиссия Мүшелері: Едігейова Нұрбибі Алдабергенқызы, Бектұрлы Жандос Нұрлыбайұлы, Тайлякова Ширинкуль Жиенгалиевна, Шадкам Абида

№ 49 сайлау учаскесі

 Ақтау қаласы, 28 шағын аудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің «№20 Мұхтар Әуезов атындағы жалпы білім беру орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 404280.

Шекарасы: 28 шағын ауданының №№ 16, 20, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 48 үйлері.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Мамутова Зарухан Коскуатовна

Төраға Орынбасары – Елдесова Гульмира Жоламановна

Хатшы – Исатай  Құралай  Омарқызы

Комиссия Мүшелері: Арысов Демеген Жамбылұлы, Жеңісбекова

Айжан Болатбекқызы, Әмірхан Рүстем Теңелбайұлы, Скендирова Амангуль Жексенбаевна                                                                                                                                                        

№ 50 сайлау учаскесі

 Ақтау қаласы, 28 шағын аудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің «№59 С.Н. Шапағатов атындағы балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 411794.

Шекарасы: 28 шағын ауданының №№ 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 үйлері.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға - Мухышева Раушан Жанбырбаевна                                                                                                         

Төраға Орынбасары – Асанова Эльмира Маратовна                                                                        

 Хатшы – Темірова Назерке Шамшыраққызы                                                  

Комиссия Мүшелері: Уразбекова Майра  Махсутовна, Абылханова Самал Кашкинбаевна, Темірбаева Гүлсім Әлібекқызы, Юсупова Айнур  Армияшевна

№ 51 сайлау учаскесі

 Ақтау қаласы, 28а шағын аудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің «№23 жалпы білім беру орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс:8 7292 (код) 402283.

Шекарасы: 28а шағын ауданының №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6 үйлері.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Казиева Зарифа Ахмедлуховна                                                                                                       

Төраға Орынбасары – Танбаева Орынгул Нуркожаевна                                                                        

Хатшы – Дыбыс Назира Гарипуллакызы

Комиссия Мүшелері: Сәттурганова Айдана Ермекбайкызы, Конирбаева Айдана Кошкарбаевна, Аскарова Мадина Аскаровна, Елгондиева Айгерим Алдабергеновна        

№ 52 сайлау учаскесі

 Ақтау қаласы, 29 шағын аудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің «№28 жалпы білім беру орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс:  8 7292 (код) 401656.

Шекарасы: 29 шағын ауданының №№ 7, 8, 9, 15, 16, 17, 20, 21, 22 үйлері.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Енсегенова Анар Борсакбаевна                                                                                                      

Төраға Орынбасары – Режепова Жанат Муратовна                                                                       

Хатшы – Утенова  Нагима Байдуллаевна

Комиссия Мүшелері: Джалгасова Тлектес Сарсеновна, Ондаганов Темірхан Амангелдіұлы, Жаксылыкова Сауле Камалбаевна, Абдушаева Ақтолқын Құрманғазықызы        

№ 53 сайлау учаскесі

 Ақтау қаласы, 29 шағын аудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің «№28 жалпы білім беру орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 401656.

Шекарасы: 29 шағын ауданының №№ 23, 24, 26, 26а, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 220 үйлері.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Муканова Жаныл Балмуканбетовна                                                                                                       

Төраға Орынбасары – Жайлаубаева Замзагул Садуакасовна                                                                         

Хатшы – Асанова Нулназ Жумамуратовна

Комиссия Мүшелері: Сахиева Ақтоты Калабаевна, Жанбыршиева Рысты Сарсеновна, Айтанов Рауан Аманжанович, Бермухамедова Жамила Конарбаевна      

№ 54 сайлау учаскесі

 Ақтау қаласы, 29 шағынаудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің «№61 «Сұлтан» балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының  ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 305565.

Шекарасы: 29 шағынауданының №№ 3, 4, 5, 6, 201, 202, 203 үйлері,  «Толқын-1», «Толқын-2» тұрғын үй кешендерінің үйлері және «Grand Nur Plaza Hotel» қонақ үйі.

 Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Избасарова Райхан Аманкосовна                                                                                                      

Төраға орынбасары – Сейдалиева Сандигул Жарылгапбергеновна                                                                          

Хатшы – Чуренбаева Алмагуль  Жексенбаевна                                                                                            

Комиссия мүшелері: Канаева Айгуль Кыдырбаевна, Әбдірахманова Рысгүл Өгізбайқызы,Умирбекова Гаухар Онгарбеккызы, Сәбидуллаева Салтанат Мухтарқызы

   № 55 сайлау учаскесі

 Ақтау қаласы, 32б шағын аудан, Маңғыстау облысының білім басқармасының «Мүмкіндігі шектеулі балаларға арналған облыстық  мектеп-интернаты» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 609416.

Шекарасы: 32б шағын ауданының №№ 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 8/2, 11, 15, 16, 16/1, 16/2, 17, 18, 22 үйлері, 32в шағынауданының №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 10, 11, 12, 13 үйлері.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға-   Айтжанова Бакшагул Рейевна

Төраға Орынбасары –  Қойшыбаева Гулназ Айтмұқанқызы 

Хатшы –  Давлетбаева Қаламқас Қаржаубайқызы

Комиссия Мүшелері: Нурпейсов Абылхаир Галымжанулы, Кудабаева Аксабак Исембаевна, Канатова Мәдина Шапағатқызы, Туржанова Рысбиби Жылкыбаевна, Азанова Динара Жумашевна, Нармұханбет Жанбота Өтелгенқызы

№ 56 сайлау учаскесі

 Ақтау қаласы, Өмірзақ ауылы, Ақтау қалалық білім бөлімінің «№27 Өмірзақ орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 445253.

Шекарасы: Өмірзақ ауылының №№ 1, 1/1, 2, 5, 6, 7, 10, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/1, 19, 20, 20/1, 21, 21/1, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46/1, 47, 47/1, 48, 48/3, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 үйлері, Монтаж басқармасы-3  №№ 1, 2, 3, 4, 11, 18, 19, 20, 21, 46, 47, 48 үйлері, «Приморский» тұрғын үй массивінің барлық үйлері.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға - Алдабергенова Бакыттыгул Наурызбаевна                                                                                                      

Төраға Орынбасары – Байтурова Марджанай Айтбековна                                                                         

 Хатшы – Болеген Гулшат Абжетқызы                                                                                            

Комиссия Мүшелері: Бисенова Улболсын Ондасыновна, Ильясова Жаннат Орынбасаровна, Дуйсембаева Жанаргул Клаубаевна, Абишова Дарига Абдиевна       

№57 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, Өмірзақ ауылы, «Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің Маңғыстау облысы бойынша департаменті» республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 460837.

Шекарасы: «Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің Маңғыстау облысы бойынша департаменті» республикалық мемлекеттік мекемесі.                                            Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Аймурзаев Ергали Адильбекулы                                                                                                     

Төраға Орынбасары – Шайнеков Нуржигит Абдалиевич                                                                          

Хатшы – Невеселова Наталия Александровна                                                                                            

Комиссия Мүшелері: Егенберді Нурсултан Сапарбекұлы, Байсеитов  Аслан Болатбекович, Кашанов Фархад Турлыбекович, Нурсалимов Асет Кайыргалиевич

 № 58 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, Өмірзақ ауылы, «Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің Маңғыстау облысы бойынша департаменті» республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 318003.

Шекарасы: «Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің Маңғыстау облысы бойынша департаменті» республикалық мемлекеттік мекемесі.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Туребаев Талгат Смадиярович                                                                                                     

Төраға Орынбасары – Калидолдин Самат Курмангазинович                                                                          

Хатшы – Орнекешова Венера Бердимуратодовна                                                                                            

Комиссия Мүшелері: Смагулов Талгат Каирбекович, Биманова Айша

Бисеновна, Дуйсенбай Биржан Адилжанович, Момбаев Арман Викторович

№ 59 сайлау учаскесі

 Ақтау қаласы, Өмірзақ ауылы, «Приозерный» тұрғын үй массиві, «Азия» мейрамханасының ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 212145.

Шекарасы: «Приозерный-1», «Приозерный-2», «Приозерный-3» тұрғын үй массивтерінің барлық үйлері және 21 шағынауданының №№ 37, 37/1, 37/2, 37/3, 37/4 үйлері.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Сейдалыева Нурсулу                                                                                                     

Төраға Орынбасары – Кобланов Дженгисбай Таубаевич                                                                          

Хатшы – Аманкелдина  Жанат Рашидовна                                                                                           

Комиссия Мүшелері: Тажибаев Айбек Болатович,Тажибаева Шынар Дауылбаевна, Нуртөреев Еламан Абдуллаұлы, Сатыбалдиева Гулбану Тойлыбаевна                                                                                                                                         

№ 60 сайлау учаскесі

 Ақтау қаласы, Өндірістік аймақ, «Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының 3502 әскери бөлімі» республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 425510.

Шекарасы: «Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының 3502 әскери бөлімі» республикалық мемлекеттік мекемесі.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Серикбаев Айдос Сталханович                                                                                                     

Төраға орынбасары – Ильбаев Ринат Саяхатович                                                                       

Хатшы – Балденов Айбар Мураткалиевич                                                                                              

Комиссия мүшелері: Даиров Аскар  Жанайдарович, Баймурзаева Алия Кызылгошуновна, Асылбай Жаннат Ибрагимкызы, Айларова Ада Семеновна

№ 61 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, Ақтау-Құрық автожолының 17 шақырымы, Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің «25744 әскери бөлімі» республикалық  мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 318354.

Шекарасы: Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің «25744 әскери бөлімі» республикалық мемлекеттік мекемесі.          

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Нуралин Ерлан Серикович                                                                                                     

Төраға орынбасары – Шекеев Болатгерей Акимгереевич                                       

Хатшы – Батырханұлы Мәди                                                                                                                              

Комиссия мүшелері: Нұрмухаш Бахтияр Маратұлы, Ендибаев Абдрасул Сыдыкович, Кеңесов Бұрқан Маралұлы, Ақпанбетов Асылбек Темірбекұлы    

 № 62 сайлау учаскесі

 Ақтау қаласы, 1 шағын аудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің «№ 3 жалпы білім беру орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс:8 7292 (код) 507179.

Шекарасы: 1 шағын ауданының №№ 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35 үйлері, 1в шағынауданының №№ 3, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 3/9, 3/10, 3/11, 3/12, 6/1, 6/2, 8, 9, 10, 11 жеке үйлері.             

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Рахова Гульмира Зиноллаевна                                                                                                    

Төраға Орынбасары – Бисенбина Айбарша Нұржанқызы                                                                       

Хатшы – Аңшыбаева Оразгүл Талғатқызы

Комиссия Мүшелері: Иманалиева Нурсулу Таубаевна, Бармуханбетова Жибек Жадигеровна, Ыхлас Мадияр Сойунханулы, Уздембаева Эльмира Оспанқызы

 № 63 сайлау учаскесі

 Ақтау қаласы, 11 шағын аудан, Ақтау қаласының әкімдігі Ақтау қалалық білім бөлімінің «ІТ лицей» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 427371.

Шекарасы: 11 шағын ауданының №№ 1, 2, 3, 6, 7, 8, 18, 18а, 19, 20, 21, 22 үйлері.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Гайыпбаева Моншак Курбанбаевна

Төраға Орынбасары – Бегалина Айнаш Қыдырбекқызы                                                                       

Хатшы – Саржанова Джаумбиби Жаксылыковна                                                                                                            

Комиссия Мүшелері: Дубская Юлия Николаевна, Нурбай Бауыржан Ревшенұлы, Абдрахманова Гулзина Саясатовна, Сагизбаева  Избиби Жетписбаевна       

№ 64 сайлау учаскесі

 Ақтау қаласы, 13 шағын аудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің «№21 жалпы білім беру орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің  ғимараты,  телефон/факс:   8 7292 (код) 434810.

Шекарасы: 13 шағын ауданының №№ 5а, 5б, 10, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 36 үйлері.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Жайлаубаева Арайлым Шаңдыбекқызы                                                                                                           

Төраға Орынбасары – Маштанова Манзира Кубейхановна                                     

Хатшы – Тасболатова Махаббат Амантаевна

Комиссия Мүшелері: Айтмаганбетова Гулшара Бакытхановна, Токаев

Отеген Елубаевич, Мұхамбедиева  Жадыра Мұхтарқызы, Лекерова Гүлшат Алиқызы     

№ 65 сайлау учаскесі

 Ақтау қаласы, 14 шағын аудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің «Ибаш Жанболатова атындағы №15 жалпы білім беру орта мектебі» коммуналдық  мемлекеттік  мекемесінің  ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 434810.

Шекарасы: 14 шағын ауданының №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 үйлері.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Досов Аскар Аккалиевич                                                                                                   

Төраға Орынбасары – Кузербаева Арайлым Шерниязқызы                                    

Хатшы – Шангитова Мадина Дугалбаевна                                                                                                           

Комиссия Мүшелері: Шыңғыс Ақмарал Шыңғысқызы,  Исанов Салават Утегалиевич,  Спанов  Толеген Сарсенгалиевич, Загалова Наталья Викторовна      

 № 66 сайлау учаскесі

 Ақтау қаласы, 17 шағынаудан, «Ақтау есептік-технологиялық колледжі» мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 436360.

Шекарасы: «Дукат» тұрғын үй кешенінің № 1 үйі,  «Грин Парк» тұрғын үй кешенінің № 7 үйі, «Грин Плаза» тұрғын үй кешенінің №№ 6, 8, 9, 10, 11 үйлері және 17 шағынауданының №№ 18, 19, 21, 26, 27, 29, 44, 46, 70 ,71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77/1, 78, 79, 82, 84, 86, 87, 91, 92, 93 үйлері.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Балтаева Гульшат Рустембековна                                                                                                  

Төраға Орынбасары – Мелис Айнұр Ингирбайқызы                                     

Хатшы – Фейзова Марина Павловна                                                                                                           

Комиссия Мүшелері: Нургалиева Шара Байрамовна, Хасанова Айғаным Рустембекқызы, Мамаева Римма Сериковна, Хамитова Жайнагуль Тилековна

№ 67 сайлау учаскесі

 Ақтау қаласы, 22 шағын аудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің «С. Қондыбай атындағы №22 мектеп-гимназиясы» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 530044.

Шекарасы: 22 шағын ауданының №№ 8, 9, 10, 10б, 15, 16, 17, 29, 30, 31 үйлері, 22 шағынауданының №№ 33, 34 жеке үйлері, 23 шағынауданының № 101 үйі және «Достық» қонақ үйі. 

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға - Жүзбергенов Самат Қанатұлы                                                                                                   

Төраға Орынбасары – Батырова Жулдыз Жайлаубаевна                                    

Хатшы – Мадинаев  Ержан Айтмуратович                                                                                                            

Комиссия Мүшелері: Ыбраш Гүлжамал Аманкелдіқызы, Әсіл

Мәдинә Әбілхайқызы, Садимекова  Жанат Нуртаевна,Капарова Карлыгаш Кемелхановна

№ 68 сайлау учаскесі

 Ақтау қаласы, 27 шағын аудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің «№16  Саламат Мұқашев атындағы жалпы білім беру орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 305565.

Шекарасы: 27 шағын ауданының №№ 8, 9, 10, 23, 24, 25, 51, 52, 64, 65, 66, 67, 79, 80 үйлері.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Тогжанова Жибек Жуматаевна                                                                                                   

Төраға Орынбасары – Құдайбердіқызы Ақмарал                                    

Хатшы – Иралиева Зухра Жумабаевна                                                                                                            

Комиссия Мүшелері: Байдуллаева Камкаш Тажигалиевна, Умарбаева Асем Ахметовна, Қалниязова Алтынгүл Қуанышқызы, Нурсолтанова Омира Текебаевна      

№ 69 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, 28 шағын аудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің «№57 «Ақбота» бөбекжайы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 411794.

Шекарасы: 28 шағын ауданының №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 17, 18, 19, 21, 22 үйлері.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Кубигулова Акбобек Абрахмановна                                                                                                   

Төраға Орынбасары – Бактыкереева Перуза Асенкызы                                    

Хатшы – Тагаева Самал Бахтчановна                                                                                                           

Комиссия Мүшелері: Ергарина Жансулу Салыкбаевна, Каракузиева

Акмарал Амангалиевна, Ұзақбаева Жұлдызай Оралбекқызы, Сәрсембаева  Ләззат Арманқызы

 № 70 сайлау учаскесі

 Ақтау қаласы, 28а шағын аудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің «№23 жалпы білім беру орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 425510.

Шекарасы: 28а шағын ауданының №№ 7, 8, 9, 10, 14 үйлері.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Бекназарова  Рима  Аяшовна                                                                                                   

Төраға Орынбасары – Карышева Айман  Жексеновна                                    

Хатшы – Ғапур Данагүл Ғапурқызы                                                                                                           

 Комиссия Мүшелері: Османова Вусале Агарза Кызы, Нурбергенова Жулдуз Копбергенқызы, Тулекбаева Алтынай Нурбергеновна, Мамутова Аманкуль Рзабековна

 № 240 сайлау учаскесі

 Ақтау қаласы, 32а шағын аудан, Ақтау қаласының әкімдігі Ақтау қалалық білім бөлімінің «Фариза Оңғарсынова атындағы №29 жалпы білім беру орта мектебі» коммуналдық  мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 303124.

Шекарасы: 31 шағын ауданының №№ 1/3, 1/4, 11, 12 үйлері, 31а шағынауданының №№ 2, 3, 4, 8, 9, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23а  үйлері және 32 шағынауданының «Ш.Есенов атындағы Каспий технологиялар және инжиниринг университеті» коммерциялық емес акционерлік қоғамының ғимараты, 32а шағынауданының №№ 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлері, 35 шағынауданының №№ 1б, 2б, 8, 8/4, 9, 22, 23, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 үйлері және Ақтау қаласы әкімдігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы «Ақтау тұрғын үй» коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Каршыгаева  Назыгуль Базаргалиевна

Төраға Орынбасары – Туржанова Назира Елемесовна                                   

Хатшы – Нығметова Ұлжан  Мақсатқызы                                                                                                          

Комиссия Мүшелері: Чукманова Жадыра Сериковна, Ағаделов Ғалымжан Жайшылықұлы, Нұрбаева Жаңылхан Шахыбайқызы,Алмуханова Карлыгаш Турегалиевна

 № 241 сайлау учаскесі

 Ақтау қаласы, 33 шағын аудан, Ақтау қалалық дене шынықтыру, спорт және туризм бөлімінің  «Маңғыстау-Арена балалар мен жасөспірімдер спорт  мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 301801.

Шекарасы: 33 шағын ауданының №№ 3, 19, 20, 21, 22, 30, 31, 32 үйлері, 34 шағынауданының №№ 1, 1б, 2, 5, 6, 8, 11, 14, 15, 16, 17, 18 үйлері.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Халиманов Нурбол Аминович                                                                                                    

Төраға Орынбасары – Алигулова Алтынай Кумисбаевна                                                                                                          

Хатшы – Елемесова Самал Жексенбайқызы                                                                                                          

Комиссия Мүшелері:Чакенова Райхан Бакытжановна, Джулдасов Мухтар Асанович, Жолшиева Гүлбазар Бекайдарқызы, Елджанов Берды Утесинович

 № 242 сайлау учаскесі

 Ақтау қаласы, «Шығыс-1» шағынаудан, «Маңғыстау облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының «Оңалту және әлеуметтендіру орталығы» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 609503.

Шекарасы: «Шығыс-1», «Шығыс-2», «Шығыс-3» шағынаудандарының барлық үйлері.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Бектасов Нияз Умерсерикович                                                                                                   

Төраға Орынбасары – Ергалиева Калдыгуль Орынбасаровна                                                                                                          

Хатшы – Шонтабаева Дарига Ашикбаевна                                                                                                          

Комиссия Мүшелері: Таскинбаева Эльмира Абдулмеджидовна, Ходжаева Айгерим Бисенғалиқызы, Атшыбай Маулен Мұхитұлы, Абралиева Гульмира Шакировна

№ 243 сайлау учаскесі

 Ақтау қаласы, Өмірзақ ауылы, Ақтау қалалық білім бөлімінің «№27 Өмірзақ орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 460837.

Шекарасы: «Рауан» тұрғын үй массивінің барлық үйлері.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға – Нурбаева Дамен Дуйсенбековна                                                                                                   

Төраға Орынбасары – Есемуратова Айгуль Бактигреевна                                                                                                         

Хатшы – Бекпенова Айгуль Онербаевна

Комиссия Мүшелері: Абдыев Еркожа Мурамбаевич, Мамед

Нұрболат Кенжетайұлы, Куламанова Роза Досановна, Нуржанов Жары Ундасович

 № 246 сайлау учаскесі

 Ақтау қаласы, 32б шағынаудан, Маңғыстау облысының білім басқармасының «Мүмкіндігі шектеулі балаларға арналған облыстық мектеп интернаты» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 609402.

Шекарасы: 31б шағын ауданының №№ 5, 6, 7, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 24, 25, 28, 28/1, 30, 31, 32, 32/1, 32/2 үйлері, 32б шағынауданының №№ 19, 20, 21 үйлері.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға - Утесинов Муса                                                                                                   

Төраға Орынбасары – Еркуолова Тлектес Касановна                                                                                                        

 Хатшы – Айдарбекова Сания Сергоевна                                                                                                          

Комиссия Мүшелері: Давлетбаева Арухон Серикбаевна, Пиялиева Гулзира Бимурзаева Асел, Рахымжанқызы, Жақыпбай Мадина Атажанқызы, Сеитова Айжан Бердиходжаевна, Изтлеуова Балияш Сахташевна

 № 247 сайлау учаскесі

 Ақтау қаласы, 17 шағын аудан, «Ақтау есептік-технологиялық колледжі» мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 436360.

Шекарасы: 16 шағын ауданының №№ 11, 18, 28, 28/1, 34, 38, 40, 41, 42, 43, 43/1, 43/2, 43/3, 44, 49, 50, 55, 56, 57, 61, 63, 67, 68, 69, 89, 90, 91 үйлері, 17 шағынауданының №№ 101, 102,  104,  «Каспий Самалы» тұрғын үй кешенінің №№ 3, 4, 5 үйлері және 17 шағынауданының барлық жеке тұрғын үйлері, Маңғыстау облысының білім басқармасының «Облыстық отбасылық үлгідегі балалар ауылы» мемлекеттік мекемесі, 19 шағынауданының №№ 1, 2, 3, 4, 14/1, 14/2, 14/3, 20 үйлері және «Каспий өңірі бизнес институты» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жатақханасы, 20 шағынауданның №№ 19, 31, 32, 33, 35, 36 үйлері.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға - Нургожина Сапура Жетикизгеновна                                                                                                   

Төраға Орынбасары – Чолтанова Загира Исатаевна                                                                                                        

Хатшы – Галиева Диана Саматовна                                                                                                           

Комиссия Мүшелері: Садикова Айман Сагингаликызы, Төлесинов Бауыржан Буграбайұлы, Қалмұқанов Айтолқын Ғазизқызы, Нұрберген Мөлдір Серікқызы

 № 248 сайлау учаскесі

 Ақтау қаласы, 32а шағын аудан, Ақтау қаласының әкімдігі Ақтау қалалық білім бөлімінің «Фариза Оңғарсынова атындағы №29 жалпы білім беру орта мектебі» коммуналдық  мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 303124.

Шекарасы: 32а шағын ауданының №№ 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30 үйлері.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Шуманова Айсулу Хайдаровна                                                                                                     

Төраға Орынбасары – Андирова Раушан Курганбаевна                                                                                                         

Хатшы – Сәкен Айжамал Мырзаханқызы                                                                                                          

Комиссия Мүшелері: Жолдыбаев Максат Дарменович, Жетпісбаева Қымбат Жетпісбайқызы, Екібаева Гүлжихан Бүркітәліқызы, Ережепова Гулбаршын Докторбаевна

№ 249 сайлау учаскесі

 Ақтау қаласы, 33 шағын аудан, Ақтау қалалық дене шынықтыру, спорт және туризм бөлімінің  «Маңғыстау-Арена балалар мен жасөспірімдер спорт  мектебі» коммуналдық мемлекеттік  мекемесінің  ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 301801.

Шекарасы: 30 шағын ауданының №№ 166, 167, 168, 169, 172, 181, 183, 183/1 үйлері және барлық жеке тұрғын үйлері.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Гусейнова Мария Григорьевна                                                                                                  

Төраға Орынбасары – Кульчинбаев Мухтар Кыдыргалиевич                                                                                                         

Хатшы – Құлмұратова Әлия Дәуітқызы                                                                                                          

Комиссия Мүшелері: Табынбай Нариман Кенжебайұлы, Байбарақова Айшолпан Аманқызы, Сулейменова Камшат Онгаровна, Ақжігіт Базаргүл Мыратбайқызы

logo_kz_s.png

МАЭК-Қазатомөнеркәсіп
2020 ж.